Paulina Hornik

i

Autor: Screen z YT: Natsu/ILE OSÓB WIDZIAŁO NAS NAGO?

Paulina Hornik - wiek, wzrost, waga, walki, Natsu, Lexy, chłopak. Co wiemy o przyjaciółce Natsu?

2023-03-17 11:32

Paulina Hornik rozpoczęła swoją przygodę w fright fightach pod koniec 2022. Influencerka ma na swoim koncie jeden wygrany pojedynek. Prywatnie jest wieloletnią przyjaciółką Natsu. Należy również do projektu Natsu World. Co jeszcze wiemy i Paulinie? Ile ma lat? Czy ma chłopaka? O co chodzi w dramie z Lexy? Sprawdziliśmy!

Paulina Hornik - wiek, wzrost, waga, chłopak, walki, Natsu, Lexy, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat influencerki w jedynym miejscu. Paulina, od ponad dziesięciu lat jest przyjaciółką. To właśnie u jej boku stawiała pierwsze kroki w karierze influencerki. Paulina Hornik jest także uczestniczką projektu Natsu World. Kiedyś zawodowo zajmowała się makijażem, dziś jednak nie przykłada do tego aż tak dużej wagi i jest to jedynie jej hobby. Paulina Hornik próbowała również swoich sił w muzyce. Jakiś czas temu nagrała piosenkę z Natsu, Cegłą i Psycholką. Przyjaciółka Natsu działa prężnie na Instagramie, gdzie zebrała już ponad 333 tysięcy followersów.

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Paulina Hornik - wiek

Paulina Hornik urodziła się najprawdopodobniej w grudniu 1997 roku. Dziewczyna ma obecnie 25 lat.

Paulina Hornik - wzrost

Paulina Kornik jest raczej średniego wzrostu. Influencerka ma 163 centymetrów.

Paulina Hornik - waga

Waga Pauliny Hornik wynosi 60 kilogramów.

Paulina Hornik - chłopak

Wiele wskazuje na to, że serca Pauliny nie jest zajęte. Choć na zdjęciach, które wrzuca na media społecznościowe możemy widzieć różnych mężczyzn, to są to jedynie bliscy znajomi. Influencerka nie wypowiada się raczej na tematy związane z jej życiem uczuciowym.

Paulina Hornik - walki

Paulina Hornik zadebiutowała na gali Prime Show MMA 3 w październiku 2022. Jej rywalką była wtedy Martyna Pysia Zbirańska. Po 40 sekundowym pojedynku zwyciężyła Hornik.

Lexy Chaplin - wiek, wzrost, pochodzenie, chłopak, rodzice, zarobki. Kim jest Lexy?

Paulina Hornik - Natsu

Paulina Hornik i Natsu przyjaźnią się od ponad 10 lat. Dziewczyny są dla siebie niemal jak siostry. W maju 2022 Hornik dołączyła do projektu Natsu World.

Paulina Hornik - Lexy

Podczas walki Lexy vs Natsu, Paulina Hornik kibicowała swojej wieloletniej przyjaciółce. Hornik, po wygranej Natalii, przyznała, że Lexy to "miękka faja i tyle". Takie określenie bardzo nie spodobało się byłej dziewczynie Marcina Dubiela. Lexy przyznała, że to było bardzo neimiłe i słabe, ponieważ Paulina w bezpośredniej konfrontacji się do niej uśmiecha, a za plecami mówi coś całkowicie innego. Z kolei podczas walki Lexy vs Fagata, podczas zapowiadania Lexy, Hornik podkreśliła to, że poprzednia walka, w której brała udział pokazała jak słaba jest. Z kolei Lexy, podczas live swojego trenera przyznała, że najchętniej następnym razem zmierzyłaby się z Pauliną, którą nazwała przydupasem Natsu. Wiele wskazuje na to, że Hornik przeprosiła Lexy za wszystkie niemiłe słowa skierowane w jej kierunku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE