Patryk Skoczyński - gwiazda The Voice of Poland z debiutancką piosenką! [WIDEO]

2020-01-29 15:43 RW
Patryk Skoczyński - gwiazda The Voice of Poland z debiutancką piosenką! [WIDEO]
Autor: Patryk Skoczyński - Dom / okładka singla Patryk Skoczyński - gwiazda The Voice of Poland z debiutancką piosenką! [WIDEO]

Patryk Skoczyński, nowa twarz na polskim rynku muzycznym, prezentuje debiutancki singiel Dom, stworzony we współpracy z Pauliną Przybysz. Jak brzmi piosenka? Czy stanie się hitem? Wejdźcie, sprawdźcie, odsłuchajcie i oceńcie - na ESKA.pl!

Patryk Skoczyński to wszechstronnie utalentowany wokalista, kompozytor i autor tekstów z wielką muzyczną wrażliwością. Codziennie szuka inspiracji w twórczości takich artystów jak James Bay, Ed Sheeran, Sam Smith, Jessie J, Tom Odell, Ben Howard, James Morrison czy Jamiroquai. O jego wielkim talencie można przekonać się, słuchając debiutanckiego singla Dom. Piękny tekst utworu stworzyła Paulina Przybysz. Do kawałka powstał poruszający klip w reżyserii Piotra Smoleńskiego. Bohaterem jest chłopiec szykanowany w szkole, niezrozumiały przez rówieśników. Wszystko zmienia się, gdy chwyta za gitarę. Podobnie jest, gdy włączymy singiel Patryka - Dom już po pierwszych taktach sprawia, że chcemy zostać z tą piosenką na długo. 

Patryk Skoczyński, uczestnik 6. edycji programu The Voice of Poland, w tym roku bierze udział w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany 2 lutego.

Najnowsze