Patrycja Sobolewska - wiek, wzrost, chłopak, rodzice, Instagram. Kim jest finalistka Top Model?

2020-11-25 11:25 Ewelina Kulasza
Patrycja Sobolewska
Autor: Materiały Prasowe, x-news Patrycja Sobolewska

Kim jest Patrycja Sobolewska z dziewiątej edycji Top Model? To ona rozkochała w sobie nie tylko jurorów modowego show, ale również widzów przed telewizorami. Ile lat ma Patrycja? Czy ma chłopaka? Kim są jej rodzice? Najważniejsze informacje o uczestniczce poznacie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Patrycja Sobolewska - wiek
  2. Patrycja Sobolewska - wzrost
  3. Patrycja Sobolewska - wymiary
  4. Patrycja Sobolewska - Top Model
  5. Patrycja Sobolewska - rodzice
  6. Patrycja Sobolewska - chłopak
  7. Patrycja Sobolewska - Instagram

Kim jest Patrycja Sobolewska, która oczarowała dosłownie wszystkich? Najważniejsze informacje na jej temat, poznacie w tym artykule. Patrycja Sobolewska pochodzi z Oćwieka w gminie Gąsawa. To uczestniczka i finalistka dziewiątej edycji programu Top Model. Skończyła protetykę, a także studiuje zarządzanie w Poznaniu. Jak przyznała w programie Top Model, często wraca w rodzinne strony i pomaga tacie, który prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Kocha zwierzęta i pochwaliła się, że ma dwa psy, dwie kozy, a także kucyka. Nigdy nie była związana z żadną agencją, choć ma doświadczenie w branży modowej. Patrycja brała udział w wyborach Miss Wielkopolski oraz Miss Earth. Chodziła także w pokazie Evy Longorii i pozowała na sesjach zdjęciowych. Jej zdecydowaną ikoną stylu jest Kate Moss. Co jeszcze musicie wiedzieć o Patrycji Sobolewskiej z Top Model 9?

Patrycja Sobolewska - wiek

Ile lat ma Patrycja Sobolewska? W programie Top Model ujawniono, że modelka ma 23 lata.

Patrycja Sobolewska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Patrycja Sobolewska? Modelka jest wysoka, mierzy około 172 cm wzrostu.

Patrycja Sobolewska - wymiary

Jakie wymiary ma Patrycja Sobolewska? W sieci można znaleźć informację na ten temat. Wymiary modelki to: 79/62/90.

Patrycja Sobolewska - Top Model

Patrycja Sobolewska przyszła na casting do dziewiątej edycji Top Model. Zachwyciła jurorów, a w szczególności Joannę Krupę. Następnie gdy dostała się do domu modelek, zachwycała na sesjach zdjęciowych, a także wygrywała zadania. Niestety w dziewiątym odcinku uczestnicy mieli wykonać zadanie w basenie. To okazało się być jednak najtrudniejszym zadaniem dla Patrycji, w efekcie czego razem z Karoliną Kuczyńską odpadły z Top Model. Jednak Michał Piróg wykorzystał swoje uprawnienia i przywrócił Patrycję do programu z powrotem. Modelka zaszła do finału razem z Weroniką Kaniewską i Mikołajem Śmieszkiem. Czy wygra? To okaże się podczas finału 25 listopada 2020 roku.

Patrycja Sobolewska - rodzice

Podczas programu Top Model, Patrycja Sobolewska ujawniła, że cały czas przeżywa rozstanie i rozwód rodziców. Co ciekawe, w 8. odcinku show wystąpił z nią jej tata, z którym Patrycja miała wspólną sesje zdjęciową.

Patrycja Sobolewska - chłopak

Czy Patrycja Sobolewska ma chłopaka? Póki co, nic na ten temat nie wiadomo. Będąc w programie Top Model, Patrycja wspomniała, że nigdy nie mieszkała z żadnym chłopakiem. Jest jedynaczką i lubi skupiać się na sobie.

Patrycja Sobolewska - Instagram

Patrycja jest również aktywna w mediach społecznościowych. Można ją znaleźć na Instagramie, gdzie z dnia na dzień, przybywa jej obserwujących. Patrycję znajdziecie pod nazwą @patrycjaxsobolewska.

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10
Najnowsze