PASSKI czyli BOSSKI i P.A.F.F. z nowym kawałkiem Umysł bogacza! Zapowiada się hit?

2020-09-14 14:16 jj
PASSKI czyli BOSSKI i P.A.F.F. z nowym kawałkiem Umysł bogacza! Czy utwór będzie hitem?
Autor: Materiały Prasowe Drużyna Mistrzów PASSKI czyli BOSSKI i P.A.F.F. z nowym kawałkiem Umysł bogacza! Czy utwór będzie hitem?

Światło dzienne ujrzał pierwszy singiel UMYSŁ BOGACZA 2020 z długo oczekiwanej, kolejnej płyty z serii Krak czyli fuzji hip-hopu z muzyką elektroniczną. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Pierwszy singiel Umysł Bogacza 2020 ujrzał światło dzienne. Utwór promuje długo oczekiwaną płytę z serii Krak 7.1, czyli fuzji hip-hopu i muzyki elektronicznej. Tekst i muzykę napisał Roman Lachowolski. Umysł Bogacza 2020 to całkowicie nowa wersja klasyka z pierwszego albumu Krak wydanego w 2007 roku. Czy wydawnictwo trafi w serca fanów i stanie się prawdziwym hitem tej jesieni?

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Umysł bogacza 2020 - nietypowe połączenie hip-hopu i electro

Nowe wydawnictwo będzie wydane wyłącznie w platformach streamingowych. Brzmieniowo będzie jak zawsze bardzo różnorodnie - poprzez deep house do trancu, dubstepu czy drum'n'bassu, nie zabraknie też trapu, 2stepu i innych ciekawych mieszanek hip-hopu z muzyka elektroniczną. Jak zapowiadają twórcy, kolejne single pojawiać się będą spontanicznie na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Najnowsze