Kto jest idolem Viki Gabor, Darii Zawiałow i Harry'ego Stylesa?

2020-09-14 13:27
Harry Styles, Daria Zawiałow, Viki Gabor
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER, Grzegorz Ksel/REPORTER, Lukasz Kalinowski/East News

Sami mają miliony fanów. Ich płyty sprzedają się doskonale. Tak samo bilety na koncerty. Aż ciężko uwierzyć, że tacy artyści jak Daria Zawiałow, Harry Styles czy Viki Gabor również mają własnych idoli. Czyje piosenki w swoich playlistach mają wasze ulubione gwiazdy? Sprawdźcie na ESKA.pl kolejną odsłonę naszego cyklu, w którym bierzemy pod lupę gusta muzyczne waszych idoli.

Viki Gabor, Harry Styles, Daria Zawiałow - kto jest idolem tych cenionych artystów? Tego dowiecie się na ESKA.pl! Obserwując sukcesy, jakie odnoszą, aż ciężko uwierzyć w to, że zanim stali się sławni, sami podziwiali swoich idoli w taki sposób, w jaki wielbiciele podziwiają dziś ich. Daria Zawiałow, Viki Gabor i Harry Styles mają fanów w każdym wieku. Ich albumy sprzedają się doskonale, tak samo jak bilety na koncerty. Wystarczy zaledwie kilka minut, by móc oficjalnie ogłosił sold-out. Kto zatem zainspirował tych cieszących się dziś wielką sławą artystów, by odważyli się wyjść na scenę i samemu zaczęli robić karierę? 

Viki Gabor

Mimo że sama ma dopiero trzynaście lat, jest już idolką tysięcy nastolatek nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Młoda artystka wielokrotnie podkreślała, że jej największą inspiracją jest amerykańska wokalistka Ariana Grande. Viki regularnie zamieszcza na swoim story ulubione momenty z kariery zagranicznej piosenkarki. 

Daria Zawiałow

Polska wokalistka również zaczęła karierę bardzo wcześnie. Gdy była nastolatką, jej idolką była Gwen Stefani. Daria Zawiałow za największą inspirację uważa jednak legendarną polską artystkę Korę. Gwiazda śpiewa na koncertach jej wielki hit nagrany z grupą Maanam Szare miraże. 

Harry Styles

Ten wokalista sam jest idolem dla milionów fanów na całym świecie. Harry Styles, którego zobaczymy w Polsce już w 2021 roku, mimo młodego wieku, inspiruje się głównie legendami muzyki popularnej. W jego playliście na pewno znajdziecie piosenki Stevie Nicks, Micka Jaggera czy Paula McCartneya.  

ESKA XD #001
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze