Blanka

i

Autor: AKPA, TIkTok/daliborpetko

Śmieszne

Parodia Blanki podbija sieć! Bejba rozśmiesza fanów do łez

2023-06-02 9:06

Wielki hit Blanki doczekał się już wielu parodii, które biją rekordy popularności. Influencerzy i gwiazdy, nie tylko z Polski, potrafią zrobić ze słynnej Bejby naprawdę ciekawe przeróbki. Była już zmiana tekstu i utwór o samochodzie, nie zabrakło też występu w galerii handlowej, a nawet występu przedszkolaków, którzy w zabawny sposób interpretowali hit. Tym razem skupmy się na choreografii i spójrzmy, co przygotował dla nas pewien prezenter telewizyjny.

Parodia Bejba rozśmiesza fanów Blanki do łez. Przeróbka popularnego utworu, a w zasadzie występu na Eurowizji, w ciągu tygodnia została odtworzona ponad milion razy! Precyzja, z jaką został odwzorowany strój polskiej reprezentantki oraz ruchy wykonywane przez autora wideo to złudzenia przypominają pokaz, który zaprezentowała Blanka Stajkow w Liverpoolu. Choć popularność wokalistki mierzona jest raczej w miesiącach, a nie latach, to jej hit doczekał się już wielu coverów oraz parodii. Polska publiczność, i nie tylko, usłyszała o Blance tuż po tym, jak wygrała preselekcje do Eurowizji. Jej singiel, w krótkim czasie, stał się prawdziwym hitem, a zwrot Bejba its kinda krejza na stałe wpisał się już do polskiej kultury i języka potocznego.

Blanka śpiewa hit Janna. Gladiator w jej wykonaniu wywołał burzę w sieci!

HA HA HA ale z Ciebie bambik | Dokończ Piosenkę 14 #Bambiksong

Solo - parodia

Parodia Solo stała się prawdziwym hitem sieci, który bije rekordy popularności. I to nie tylko w Polsce! Chorwacki prezenter telewizyjny stworzył własne wersje eurowizyjnych utworów z tego roku. Dalibor Petko wziął na warsztat m.in. Norwegię, Francję, Finlandię i Szwecję. W zestawieniu oczywiście nie mogło zabraknąć również Blanki i jej Bejby. Mężczyzna stworzył kostium, który został zainspirowany sukienką polskiej reprezentantki oraz odtworzył choreografię, którą Blanka zaprezentowała w Liverpoolu. Zrobił to z taką precyzją oraz wyczuciem, że jego śpiew nie był już potrzebny. Nie zabrakło efektów specjalnych i wysokich szpilek. Zresztą... sami zobaczcie!

Blanka w teledysku byłego Natsu. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli!

Fani są oczarowani tym, ile pracy włożył w swój filmik Dalibor Petko i przyznają, że to jedna z lepszych parodii, jakie do tej pory widzieli.

Lepsza niż oryginał

Jest i różowy dymek!

Te efekty! Płaczę!