Pamiętacie najmłodszą finalistę The Voice Kids? Jej wersja hitu Maneskin zaskakuje!

2021-08-01 15:01
Tatiana Kopala i Maneskin
Autor: Natasza Młudzik/TVP, Sony Music Poland/materiał prasowy

The Voice Kids to nie tylko program, ale także szansa dla najmłodszych na zaistnienie w branży muzycznej. Dowodów na to jest sporo - Roxie Węgiel, Viki Gabor, Ale Tracz i nie tylko. Okazuje się, że każdy uczestnik prężnie działa w social mediach, nawet najmłodsza finalistka czyli... Tatiana Kopala. Dziewczynka zachwyciła internautów swoją wersją hitu Maneskin. To nagranie zaskakuje!

The Voice Kids jest jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych. To także przepustka do wielkiego świata mediów i branży muzycznej, w której na dobre zagościła już między innymi Viki Gabor, Roksana Węgiel, Marcin Maciejczak, Zuza Jabłóńska, AniKa Dąbrowska, czy też Ala Tracz. Oczywiście to nie koniec listy utalentowanych artystów, którzy po programie dają czadu w sieci. Jedną z nich jest również Tatiana Kopala, najmłodsza finalistka czwartej odsłony The Voice Kids. 10-latka weszła na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno i zaśpiewała piosenkę Pokaż na co cię stać z repertuaru grupy Feel. Na co dzień skromna dziewczynka, jednak na scenie pokazała swoją energię! W jej stronę odwróciła się Cleo i to właśnie w jej drużynie znalazła się Tatiana. Następnie z odcinka na odcinek prezentowała Polsce swoje umiejętności, aż doszła do finału. Choć nie wygrała show, widzowie ją pokochali i nadal śledzą jej losy w social mediach.

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

Tatiana Kopala - cover hitu Maneskin

Energiczna Tatiana Kopala zachwyciła internautów, do tego stopnia że chcą więcej i więcej! Mowa oczywiście o piosence Beggin' grupy Maneskin. Fragment, który został opublikowany przez Tatianę na jej Instagramie zachwycił wszystkich do tego stopnia, że chcą aby nastolatka nagrywała więcej takich perełek!

- Masz cudowny głos ❤️

- Tati jesteś najlepsza 😍❤️❤️

- Ale ładnie💖💖💖💖💖💖

- Czekam na wykonanie twoje I Wonna by your slave måneskin💜

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że Beggin' to cover nagrany przez zwycięzców Eurowizji 2021 - zespół Maneskin. Numer pochodzi z dyskografii rockowej The Four Season i został wydany w 1967 roku. Większą popularność zdobył jednak w 2010 roku, kiedy na swój warsztat wzięła go grupa Madcon. Jeśli jesteście ciekawi, jak Tatiana Kopala poradziła sobie z kultowym kawałkiem, zerknijcie na nagranie poniżej. Ciarki gwarantowane!

Najnowsze