Pamiętacie Littlemooonster96? Dziewczyna kochająca Biebera zmieniła się nie do poznania!

2022-05-26 15:42
Pamiętacie Littlemooonster96? Dziewczyna kochająca Biebera zmieniła się nie do poznania!
Autor: WBF / screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/@littlemooonster96 Pamiętacie Littlemooonster96? Dziewczyna kochająca Biebera zmieniła się nie do poznania!

Littlemooonster96 - jeszcze kilka lat temu nie było osoby, która nie znałaby tego pseudonimu. Młoda, zdolna, ambitna influencerka pojawiała się na wszystkich okładkach gazet i na stronach głównych najbardziej uznanych serwisów internetowych. Gwiazda sieci wciąż wzbudza zainteresowanie, o czym świadczy liczba polubień jej zdjęć w mediach społecznościowych. Trzeba jednak zauważyć, że Angelika Mucha zmieniła się nie do poznania. Jak dużą metamorfozę przeszła? Jak teraz wygląda jedna z najpopularniejszych influecerek? Przekonajcie się oglądając zdjęcia już teraz!

Spis treści

  1. LittleMooonster96 - kim jest?

Pamiętacie Littlemooonster96? Angelika Mucha, bo tak naprawdę nazywa się znana influencerka wygląda zupełnie inaczej! Nie mamy wątpliwości, że wielu jej fanów, którzy jeszcze kilka lat temu mocno śledzili jej karierę, teraz by jej nie poznali! Youtuberka w 2012 roku zasłynęła z nagrywania relacji z koncertów i podróży. Znana była również z filmów o tym, jak poprawnie zrobić makijaż. W tamtym czasie miliony nastolatek korzystało z pomocy znanej gwiazdy, więc nic dziwnego, że Mucha przez lata była jedną z najbardziej wpływowych celebrytek w internecie. Sama jednak rozpoznawalność zyskała również z innego powodu. Littlemooonster96 to wielka fanka Justina Biebera. Napisała o nim książkę, a mega głośno było, gdy w sieci pojawił się filmik, na którym dotknęła kanadyjskiego wokalistę. Jak bardzo zmieniła się Angelika Mucha? My sami nie jesteśmy w stanie to uwierzyć! Przekonajcie się na własne oczy oglądając zdjęcia w galerii poniżej.

LittleMooonster96 - kim jest?

Angelika Mucha urodziła się w 1998 roku, pochodzi z Katowic i jest jedną z najbardziej znanych celebrytek. Pomimo upływu lat jej popularność nie stopniała. W przeszłości brała udział w Tańcu z Gwiazdami i programie Agent Gwiazdy. W 2020 roku została uznana za jedną z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce według miesięcznika Forbes.

Poczciwy Krzychu z Ekipy Friza UJAWNIŁ swoje SZOKUJĄCE zarobki. Tyle kasy zarabia!

Sonda
Czy śledzisz karierę LittleMooonster96?
HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze