Pamiętacie hit Sexualna? Dziewczyny mocno się zmieniły, a jedna z nich została mamą!

2021-02-01 15:56 Ewelina Kulasza
Mirami
Autor: Screen z YouTube/Mirami

Pamiętacie dziewczyny z grupy Mirami i ich hit Sexualna? Kiedyś to było! Od wydania tanecznej piosenki minęło już 11 lat, a wciąż uwielbia ją dosłownie każdy. Co ciekawe, wokalistki na przestrzeni tych kilkunastu lat zmieniły się nie do poznania, a ich zespół również przeszedł lekką metamorfozę. Z pewnością o tym nie wiedzieliście!

Pamiętacie hit Sexualna? Dziewczyny mocno się zmieniły, a jedna z nich studiuje medycynę! Kiedyś to było! W 2010 roku nie tylko powstał ukraiński girls band Mirami, ale także pojawiła się ich piosenka. Mowa oczywiście o kawałku Sexualna, która w błyskawicznym tempie zyskał miano hitu w naszym kraju. Uwagę przykuwała nie tylko taneczna melodia, ale również zjawiskowy, letni teledysk w którym dużo się działo. Rok później dziewczyny wydały swój debiutancki album Miramimania, który uzyskał status złotej płyty i choć artystki tworzyły też inne kawałki, żaden nie stał się tak popularny jak właśnie Sexualna.

Mało kto wie, ale na przestrzeni tych kilkunastu lat skład zespołu Mirami mocno uległ zmianie. Wokalistki zmieniały się kilkukrotnie, a wybierane były na podstawie specjalnych castingów. Co ciekawe, żadna z dziewczyn, która śpiewała kawałek w 2010 roku, nie jest już w składzie girls bandu. Głównymi, jak i pierwszymi członkiniami Mirami były: Marta Moch, po której słuch wręcz zaginął, Julia Iwaszkiw, która nadal śpiewa i zachwyca urodą, a także Jana Snitkus, która została jakiś czas temu mamą. Warto również dodać, że Julia Iwaszkiw jako jedyna z pierwszego składu przetrwała najdłużej, ponieważ była w zespole Mirami aż 3 lata. 

Co słychać u dziewczyn z Mirami?

Zespół Mirami zmieniał się aż siedem razy! Od 2018 roku tworzą go Maria Iwaśkewycz, która jest nie tylko piosenkarką ale także studentką medycyny. Drugą wokalistka jest natomiast Oksana Pidwyszenna, a trzecią Julia Hutnyk, która pracuje także jako sportowa dziennikarka i prezenterka w telewizji. Dziewczyny aktywne są na Instagramie @miramimusic, a także na swoich prywatnych kontach, gdzie zamieszczają sporo zdjęć. Poniżej możecie zobaczyć, jak dziewczyny z pierwszego składu Mirami zmieniły się na przestrzeni kilkunastu lat - są wręcz nie do poznania! Niżej znajdziecie też zdjęcie dziewczyn, które obecnie tworzą ukraiński girls band.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze