Our Planet - piosenki z serialu. Jeden z utworów od Ellie Goulding! [LISTA]

2019-04-04 16:26
Our Planet - piosenki z serialu. Jeden z utworów od Ellie Goulding! [LISTA]
Autor: clareS / Universal Music Polska Our Planet - piosenki z serialu. Jeden z utworów od Ellie Goulding! [LISTA]

Decca Records/Universal przy współpracy z Globe, Netflix i World Wildlife Fund (WWF) prezentują poruszającą ścieżkę dźwiękową do nowego serialu Our Planet, który w emocjonujący sposób zgłębia problemy, jakie stoją obecnie przed życiem na ziemi. Kompozytorem muzyki jest Steven Price, a gościnnie w jednym z utworów wystąpiła Ellie Goulding. Serial będzie pokazywał piękno i kruchość natury naszego świata. Listę piosenek, które pojawią się na soundtracku podrzucamy na ESKA.pl!

Our Planet to nowy, ośmioczęściowy oryginalny serial dokumentalny Netflix powstał we współpracy z Silverback Films, a reżyser Alastair Fothergill jest twórcą uznanych już serii Planeta Ziemia i Błękitna planeta.W rolę narratora wcielił się niepowtarzalny Sir David Attenborough. Serial ukazuje zachwycające cuda natury, które jeszcze istnieją w przyrodzie oraz wpływ problemów środowiskowych, takich jak wycinka lasów czy niszczycielskie efekty kryzysu klimatycznego. Przedstawione są tutaj również inspirujące historie o niezwykłej zdolności natury do regeneracji. Tak jak poprzednie produkcje, serial powstawał 4 lata, a materiał został nakręcony w ciągu 3500 dni zdjęciowych w 50 krajach.

Zobacz: Dumbo - piosenki z filmu. Jakie utwory usłyszymy w produkcji?

Our Planet - piosenki z serialu

Po raz pierwszy w historii album ukaże się w ekologicznym opakowaniu wyprodukowanym z materiału Shiro Alga Carta, który jest wytwarzany z alg i włókien z certyfikatem Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej. Materiał ten powstał, aby wykorzystać szkodliwe zakwity na Lagunie Weneckiej i stworzyć odnawialny materiał przypominający papier. Proces okazał się dużym sukcesem i został wprowadzony na innych zagrożonych obszarach morskich świata.

Kompozytor Steven Price (zdobywca Oscara) stworzył bogatą i pełną mocnych motywów ścieżkę do wszystkich ośmiu odcinków, nagraną przez Philharmonia Orchestra w Abbey Road Studios w Londynie. 

We wszystkich momentach serii, od scen epickich, po te niezwykle intymne, moim priorytetem było emocjonalne podkreślenie tych niesamowitych obrazów. Mam nadzieję, że ta muzyka zabierze słuchaczy w prawdziwą podróż i pomoże dokonać zmian, których potrzebujemy, aby zaopiekować się naszym domem

 - powiedział Price. Znana z publicznych wypowiedzi o stanie planety i zamieszkujących ją gatunków Ellie Goulding została zaproszona przez Price’a do nagrania utworu In This Together.

Czułam się, jakbym właśnie dołączyła do zespołu obrońców Ziemi. Jest to serial, który inspiruje do natychmiastowego działania, a jednocześnie wywołuje zachwyt. Każdy, kto go obejrzy już nigdy nie będzie brał naszej planety za pewnik

Ścieżka dźwiękowa dostępna jest na CD i płycie winylowej. Dodatkowo ukaże się osiem albumów towarzyszących każdemu odcinkowi, dostępnych w serwisach streamingowych i do pobrania od 5 kwietnia.

Lista piosenek ze ścieżki dźwiękowej Our Planet:
CD 1
1 - This Is Our Planet
2 - The Numbers Build
3 - They Work As A Team
4 - The Importance Of This River
5 - An Ingenious Technique
6 - The Ocean Returns The Favour
7 - Baby Blue8 - Regeneration
9 - An Unknown Signal
10 - Too Big To Argue With
11 - Frozen Worlds
12 - Mayflies
13 - Great Rolling Waves
14 - Crucial To Their Survival
15 - Every Year There Are Others
16 - Where Life Gathers
17 - The Perfect Gift
18 - The Oceans Belong To Us All

CD 2
1 - Deserts and Grasslands
2 - The Mighty Mekong
3 - Corals
4 - Leaf Cutters
5 - Chernobyl
6 - Into The Woodlands
7 - Signature Moves
8 - Every Other Breath You Take
9 - Arctic Refugees
10 - A Sudden Turn
11 - A Nest Of Bubbles
12 - He Wins Her Approval
13 - Majestic Submarine Forests
14 - They Came Back
15 - We Must Preserve What’s Left
16 - Ice Caves
17 - Mythical Creatures Follow
18 - They Have Come To A Desert
19 - This Glacial Ice
20 - A Greater Resilience
21 - The Next Twenty Years
22 - In This Together - Ellie Goulding and Steven Price

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze