Marta Bijan

i

Autor: AKPA

Otarła się o zwycięstwo w X Factor. Dziś działa w innej branży i wspomina trudne chwile!

2023-02-06 16:31

Lata temu Marta Bijan była faworytką do zwycięstwa 4. edycji X Factora. Nastoletnia wówczas wokalistka otarła się o wygraną, docierając do 2. miejsca. I choć dziś realizuje się w innej branży, to za pośrednictwem TikToka powróciła wspomnieniami do czasów udziału w popularnym show.

Pamiętacie Martę Bijan? Wokalistka była przed laty uczestniczką 4. edycji programu X Factor, a jej wokalne popisy zrobiły wrażenie nie tylko na jurorach, ale również na milionach Polaków przed telewizorami. O Wrecking Ball w wykonaniu Marty, które zresztą promowało tenże sezon telewizyjnego formatu, wspominano tygodniami! Nastoletnia wówczas artystka dotarła do samego finału muzycznego talent-show, ostatecznie plasując się na 2. miejscu. I choć niedługo po zakończeniu przygody z formatem wydała singiel Poza mną, który odniósł spory sukces, a w 2018 i 2021 roku autorskie albumy studyjne, dziś na próżno wyglądać jej na ściankach. Jak się okazuje, Marta Bijan realizuje się dziś już nie tylko jako wokalistka i tekściarka, ale również jako pisarka. 26-latka sięgnęła pamięcią do czasów udziału w show X Factor i wyznała, że epizod ten zainspirował ją do napisania powieści z 2020 roku.

Była w finale X Factor ze Szpakiem i Loską. Tak dziś wygląda Ada Szulc!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Marta Bijan dzisiaj

Kilka dni temu Marta Bijan cofnęła się pamięcią do 2014 roku, kiedy brała udział w telewizyjnym show. Uczestniczka X Factora zamieściła na TikToku fragment wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego, który dość surowo ocenił jej nieśmiałość.

Takie osoby nie wygrywają tego programu - wykrzyczał.

Marta odpowiedziała, nawiązując do książki Melodia mgieł dziennych własnego autorstwa.

Nie wygrywają, ale piszą książki o tym, przez co przeszły - napisała.

W kolejnym wideo Marta pochwaliła się inną wypowiedzią jurora, który już w finale przyznał, że to właśnie ona powinna wygrać show. 

Sonda
Kibicowałeś Marcie Bijan w X Factorze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE