Kiedy zmiana czasu na zimowy 2022? OSTATNIA zmiana czasu na zimowy potwierdzona?

2022-10-28 12:28
Kiedy zmiana czasu na zimowy 2022? OSTATNIA zmiana czasu na zimowy potwierdzona?
Autor: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News Kiedy zmiana czasu na zimowy 2022? OSTATNIA zmiana czasu na zimowy potwierdzona?

Zmiana czasu na zimowy 2022 przed nami. Noc stanie się dłuższa, a co za tym idzie ciemno będzie już po godzinie 16:00. Wiążę się to z szybszym zapalaniem światła i mniejszą - wymaganą oszczędnością energii. Kiedy jest zmiana czasu 2022? O której godzinie przesuwamy zegarki i w którą stronę? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ostatnia zmiana czasu na zimowy - kiedy?
  2. Kiedy zmiana czasu na zimowy 2022? [DATA]

Kiedy zmiana czasu na zimowy 2022? Czy będzie to ostatnia zmiana czasu 2022? Od kilku lat internauci dyskutują w temacie przestawiania zegarków. Nie brakuje opinii, że jest to całkowicie niepotrzebne i cała Europa powinna dać sobie z tym spokój. Najwięcej argumentów mają jednak lekarze. Twierdzą oni, że zmiana czasu źle wpływa na zdrowie głównie starszych osób. Rozregulowuje zegar biologiczny, a co więcej wpływa na problemy ze snem, bóle głowy oraz serca.  Kiedy jest zmiana czasu na zimowy 2022? Data nie powinna być zaskoczeniem.

Ostatnia zmiana czasu na zimowy - kiedy?

Europejski Parlament od lat prowadził badania, a także tworzył ankiety wysyłając je do mieszkańców poszczególnych miast. W 2020 roku jednoznacznie wyszło, że ludzie nie chcą przestawiać zegarków i pragną zostać przy letnim czasie. Ostatnia zmiana czasu miała mieć miejsce w marcu 2022, ale ostatecznie tak się nie stało. W wyniku pojawienia się trudnej sytuacji epidemicznej na świecie przerwano dyskusję i nie podpisano specjalnej ustawy likwidującej zmianę czasu. Skupiono się na walce z szerzącą niepokój i strach pandemią. Prace nad projektem ruszą ponownie w 2026 roku.

Jesień 2022 - HOROSKOP MIŁOSNY. Co wydarzy się w twoim życiu?

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

Kiedy zmiana czasu na zimowy 2022? [DATA]

Zmiana czasu na zimowy 2022 nastąpi pod koniec października. Zegarki przesuną się w nocy z z soboty 29 października na niedzielę 30 października 2022 roku. Cofniemy wskazówki o jedną godzinę z 3:00 na 2:00 w nocy. Co to oznacza? Będziemy spać o godzinę dłużej!

Jaka będzie zima 2023 w Polsce? Kiedy spadnie śnieg? [PROGNOZA]

Sonda
Czy zmiana czasu na zimowy 2022, to dobry pomysł na oszczędzanie?
Listen to "Po co nam ZMIANA CZASU? Dr Jan Czarzasty: To nie jest racjonalne. RAPORT ZŁOTOROWICZA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze