Osoby spod tych znaków zodiaku, to najlepsi przyjaciele! Sprawdź, kto z kim najlepiej się dogaduje

2020-03-25 15:19
Osoby spod tych znaków zodiaku, to najlepsi przyjaciele! Sprawdź, kto z kim najlepiej się dogaduje
Autor: pixabay.com Osoby spod tych znaków zodiaku, to najlepsi przyjaciele! Sprawdź, kto z kim najlepiej się dogaduje

Chyba każdy wie, że przyjaźń jest najpiękniejszą rzeczą, która może go spotkać. Oddany, miły i życzliwy przyjaciel, to prawdziwy skarb! Dlatego specjalnie na ESKA.pl przygotowaliśmy dla Was zestawienie, który znak zodiaku sprawdzi się w tej roli najlepiej! Sprawdź, jakim jesteś przyjacielem według gwiazd.

Każdy znak zodiaku ma decydujący głos w wielu aspektach, które tyczą się naszego życia prywatnego. Co ciekawe, astrologia dzieli zodiaki na cztery żywioły: powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik), ziemi (Byk, Panna, Koziorożec), ognia (Baran, Lew i Strzelec) i wody (Rak, Skorpion, Ryby). Każdy z nich łączą podobne cechy osobowości, temperament, a także emocjonalny sposób reagowania na dane sytuacje. Zaskakującym faktem jest to, że w gwiazdach zapisane są nawet szczegóły związane z ludzką przyjaźnią! Zodiaki to nieoceniona skarbnica wiedzy, dlatego sprawdź poniżej, który znak zodiaku sprawdzi się w roli twojego najlepszego przyjaciela.

Baran - osoba spod tego znaku zodiaku jest zabawna i pewna siebie. Dobrze czuje się w towarzystwie wielu osób. W przyjaźni natomiast jest szczera do bólu. Najlepszym przyjacielem dla Barana będzie znak Bliźniąt lub Strzelec.

Byk - w przyjaźni jest niesamowicie lojalny ale też opiekuńczy, dlatego warto pielęgnować te relacje. Niestety łatwowierność, to jego słaba cecha i przez to na jego drodze pojawiają się niewłaściwe osoby. Aby się od nich uchronić, Byk powinien przyjaźnić się z Koziorożcem lub również Bykiem. Te znaki stworzą niesamowity duet.

Bliźnięta - osoba spod znaku Bliźniąt, jest jednym z najbardziej towarzyskich osób. W łatwy sposób nawiązuje znajomości, ponieważ ma niesamowity dar gadatliwości, co w jego wypadku jest dobrą cechą. W przyjaźni jest niesamowicie oddany. Najlepszym przyjacielem dla Bliźniąt jest Baran lub Waga.

Rak - z osobą spod tego znaku chciały przyjaźnić się chyba każdy. Nie dość, że bije od niej niesamowite ciepło, to jeszcze jest bardzo zabawna. Rak to zdecydowanie najlepszy przyjaciel, jakiego można sobie wymarzyć. Najlepszym przyjacielem dla osoby spod tego znaku będzie Byk i Ryby.

Lew - osoba spod znaku Lwa lubi nieść pomoc potrzebującym. Jednak w przyjaźni jest niestety bardzo samolubna, ponieważ patrzy w pierwszej kolejności na siebie. Może być ciężko dogadać się ze zodiakalnym Lwem, jednak dwa znaki mogą sobie z tym poradzić. Lew dogada się bez problemu z Wodnikiem i Wagą.

Panna - zodiakalne Panny są zwykle w relacji z drugą osobą zachowawcze i wycofane. Ciężko im będzie znaleźć przyjaciela. Jednak jeśli do tego dojdzie, to pierwszy krok w tym kierunku postawi właśnie ktoś inny. Najlepszym przyjacielem dla Panny, który ją rozrusza będzie osoba spod znaku Waga lub Baran.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Które znaki zodiaku mogą być najlepszymi przyjaciółmi?

Waga - osoba spod tego znaku bez wątpienia jest duszą towarzystwa. W gronie przyjaciół najlepiej sprawdza się jako przywódca, który uwielbia przeróżne przygody. Ten kto przyjaźni się z Wagą, nie będzie się nudzić. Dla osoby spod tego znaku najlepszym przyjacielem może się okazać spokojna Panna lub Bliźnięta.

Skorpion - w przyjaźni jest oddany, ale również stanowczy. Jeśli mu się coś nie podoba, mówi o tym jasno. Pomysłowość Skorpiona, a także jego pełnia życia wzbudzają podziw wśród rówieśników. Najlepszym przyjacielem dla Skorpiona będzie osoba spod znaku Barana lub Ryb.

Strzelec - osoba spod znaku Strzelca jest mistrzem w rozwiązywaniu różnych problemów. Potrzebuje przyjaźnić się z osobami, które będą w stanie zaoferować mu dokładnie to samo. Strzelec będzie najszczęśliwszy jeśli będzie przyjaźnić się z Rakiem lub Wodnikiem.

Koziorożec - osoba spod tego znaku jest spokojna, ciepła i wyrozumiała. Wiele osób chciałoby mieć takiego przyjaciela, dlatego Koziorożec szybko daje się polubić. Bije od niego coś, co wzbudza w drugiej osobie poczucie bezpieczeństwa. Najlepszym przyjacielem dla Koziorożca będzie Byk lub Rak.

Wodnik - osoba spod tego znaku woli relacje koleżeńskie niż głębokie przyjaźnie. Nie lubi mocno angażować się w relacje z drugą osobą, jeśli jednak spotka tą właściwą zmieni szybko zdanie. Najlepszym przyjacielem dla osoby spod tego znaku będzie Skorpion lub Baran.

Ryby - przyjaźniąc się ze zodiakalną rybą, to miód na serce każdej osoby. Jest niesamowicie oddana, a w dodatku traktuje każdą osobę tak, jak sama chciałaby być traktowana. Najlepszym przyjacielem dla Ryby będzie Byk lub Koziorożec.

Najnowsze