Osoby spod tych znaków zodiaku powinny być razem! Najlepiej dobrane pary według gwiazd

2019-08-13 12:16 A.D.
Para
Autor: East News / Paul Bradbury

Gwiazdy potrafią wpłynąć na nasze życiowe wybory. Chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy, to bardzo często kierujemy się przeczuciami. Dotyczy to również poznawania nowych osób i tworzenia związków. Niektóre znaki zodiaku idealnie się dopełniają. Z kim stworzyłbyś najlepszą parę? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Patrzenie w gwiazdy sprawia nam przyjemność, nawet jeśli nie jesteśmy zafascynowani konstelacjami, a jedynie lubimy podziwiać piękne widoki. Niektórzy jednak wierzą, że zapisana jest w nich przyszłość, a horoskopy pomagają ją odczytać. Znaki zodiaku potrafią różnić się jak dzień od nocy, a każdy z nich charakteryzuje się czymś niezwykłym. Wszyscy wiedzą, że osoby urodzone spod znaku Lwa są przebojowe, a Skorpiony potrafią zamykać się w sobie. A jak jest z tworzonymi przez nas związkami? Które znaki zodiaku stworzyć mogą idealne pary? Sprawdziliśmy to specjalnie dla was!

Zobacz też: Noc spadających gwiazd 2019 - kiedy i gdzie oglądać deszcz Perseidów?

Znaki zodiaku, które tworzą idealne pary

Panna - Skorpion

To para niemal idealna. Panny swoją łagodnością powstrzymują często zbyt szybko działające i łatwo wpadające w gniew Skorpiony. Z kolei Skorpion zawsze umie rozbawić i pocieszyć Pannę. Prawie nigdy się nie kłócą i na wiele spraw patrzą tak samo. Są nie tylko kochankami, lecz również przyjaciółmi. 

Koziorożec - Waga

Te znaki dogadują się jak starzy znajomi, śmieją z tych samych żartów i doskonale czują w swoim towarzystwie. Bywają jednak zbyt zaborcze i zazdrosne. Na szczęście potrafią rozwiązać każdy konflikt. 

Rak - Bliźnięta 

Ta para potrafi doskonale się dogadywać i dzielić obowiązkami. Ich kłótnie nie są gwałtowne, a oni nie lubią się rozdzielać na dłużej. Doskonale odnajdują się w towarzystwie i nigdy się nie nudzą. 

Ryby - Baran

Te dwie indywidualności odnajdują razem spokój i harmonię. Uwielbiają snuć wspólne plany i godzinami potrafią ze sobą rozmawiać. Nie bywają również zazdrosne, bo mają do siebie ogromne zaufanie. 

Najnowsze