Oscary 2019 - gwiazdy, które wystąpią podczas gali rozdania nagród

2019-02-20 11:39
Oscary 2019 - rozdania w tych kategoriach nie zobaczymy. Co się stało?
Autor: AFP/EAST NEWS Oscary

Już 24 lutego odbędzie się 91. ceremonia wręczenia najważniejszych statuetek filmowych. Wiadomo już, kto powalczy o nagrody przyznawane przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej w dziedzinie filmu. Teraz czas poznać gwiazdy, które wystąpią podczas wydarzenia. Jesteście tego ciekawi? Już teraz publikujemy na ESKA.pl muzyków, którzy zaprezentują się podczas Oscarów 2019.

Oscary 2019 to ogromne wyróżnienie dla twórców filmowych. W tym roku gala potrwa jedynie 3 godziny. Organizatorzy ze względu na to, że ubiegłoroczna gala miała najniższą oglądalność w historii, postanowili skrócić wydarzenie o godzinę. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła ostatnio, kto wystąpi podczas Oscarów 2019. Sprawdź to już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Oscary 2019 - nominacje. Pełna lista filmów, które powalczą o nagrodę Akademii Filmowej

Zobacz: Shallow po polsku. Hit Lady Gagi i Bradley'a Coopera brzmi powalająco!

Oscary 2019 - gwiazdy, które wystąpią podczas gali

Od dłuższego czasu wiadomo, że podczas uroczystej gali rozdania Oscarów 2019 wystąpią Lady Gaga i Bradley Cooper, którzy zaprezentują piosenkę Shallow z filmu Narodziny gwiazdy. Oprócz nich na scenie pojawią się Kendrick Lamar i SZA, Jennifer Hudson, Bette Midler, Gilian Welch oraz David Rawlings. Jak się okazało, Amerykańska Akademia Filmowa zostawiła na koniec naprawdę sporą niespodziankę. Na gali zagra zespół Queen oraz Adam Lambert, który od kilku lat współpracuje z grupą. To będzie gala pełna emocji!

Nagrody Akademii Filmowej

Oscary są przyznawane od 1929 roku przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej. Od 2002 roku gala rozdania nagród odbywa się w Teatrze Dolby w Hollywood. Pomimo że Oscary dotyczą głównie kinematografii amerykańskiej, są uznawane za najbardziej prestiżowe nagrody filmowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze