Opole 2023

i

Autor: AKPA

Opole 2023

Opole 2023 - GŁOSOWANIE. Jak głosować na Debiuty i Premiery?

2023-06-10 20:18

To moment, na który czekali wszyscy fani Festiwalu w Opolu. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie również konkursu debiutów, podczas którego będzie można poznać utalentowanych wokalistów i artystów oraz konkursu premier. Przed nami trzy niezapomniane dni muzycznych wrażeń, podczas których usłyszymy największe hity minionych lat jak i kawałki, które podbijają serwisy streamingowe. Sprawdź, jak głosować na swoich ulubieńców!

Festiwal Opole 2023 to największe wydarzenie muzyczne w Polsce, którego tradycja sięga do 1963 roku. Przed nami aż trzy dni muzycznych uniesień i znakomitych występów największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od piątku do niedzieli odbędzie się w sumie sześć koncertów w słynnym amfiteatrze opolskim, podczas których nie zabraknie dawnych przebojów sprzed lat, hitowych kawałków jak i najnowszych utworów. Co roku, ogromne zainteresowanie wzbudza konkurs Premier oraz Debiutów na festiwalu Opole 2023. Głosowanie na swoich faworytów, to znakomita opcja, by docenić ich talent, ale także starania i pracę, którą wkładają w tworzenie muzyki. Poniżej dowiecie się, w jaki sposób możecie oddać głos na swoich ulubieńców.

Edyta Górniak ostro o aferze z Dodą i Mikołajem Dobrowolskim. Mocno się wkurzyła!

Doda zdenerwowana po występie w Opolu

Opole 2023 - PREMIERY i DEBIUTY. Jak głosować?

Tysiące miłośników muzycznych wrażeń czekają na Opole 2023. Głosowanie w trakcie trwania festiwalu, to istotna część wydarzenia, dzięki której widzowie mają znakomitą okazję by wyrazić wsparcie dla swoich ulubionych artystów oraz debiutantów. 60. Krajowy Festiwalu Piosenki Polskiej odbędzie się 9-12 czerwca. Wtedy też widzowie będą mogli zagłosować na swoich faworytów. Aby to zrobić, trzeba będzie wysłać SMS-a z odpowiednim numerem na numer telefonu podany na ekranie. Koncerty będzie można oglądać w TVP1.

Festiwal Opole 2023 PROGRAM - kto i kiedy wystąpi? Gwiazdy w Opolu 9-10-11.06.2023