Opole 2020 - DEBIUTY, WYNIKI. Kto zdobył nagrodę główną?

2020-09-05 23:16
Opole 2020 - DEBIUTY, WYNIKI. Kto zdobył nagrodę główną?
Autor: Jan Bogacz/ TVP/ East News Opole 2020 - DEBIUTY, WYNIKI. Kto zdobył nagrodę główną?

Debiuty, to jedna z kilku części, podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Przed kim otworzyły się drzwi wielkiej kariery? Kto wygrał w plebiscycie na najlepszy debiut? Jeśli nie wiecie, to zwycięzcę poznacie na ESKA.pl!

Opole 2020 - DEBIUTY, WYNIKI. Kto wygrał debiuty w Opolu 2020? Kto zdobył główną nagrodę? 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpoczął się 4 września 2020. Wszystko to właśnie od koncertu Debiuty, które otwiera drzwi do kariery, o której marzą młodzi i utalentowani artyści. Koncert Debiuty Opole 2020 to chociażby występ Adama Stachowiaka z piosenką Dotrę na szczyt, Pawła Mosiołka z utworem Nie dla czasu, Niki Grann z numerem Dzieci kwiaty, Sióstr Szlachta z kawałkiem zatytułowanym Na niby, Karoliny Lizer z Aksamitnie, czy chociażby zwyciężczyni Szansy Na Sukces Opole 2020, Izabeli Zalewskiej z piosenką Cień nadziei. Wszyscy dali wyjątkowy występ i nie ma wśród uczestników przegranych. Każdy z występujących na pewno jeszcze wielokrotnie da o sobie znać. Jakie są wyniki? Kto zgarnął tytuł i wyjedzie z Opola ze statuetką?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Opole 2020 - co się działo 4.09.2020?

Opole 2020, koncert Debiuty był wyjątkowy z uwagi na dwie szczególne rocznice. Obie związane z legendarną artystką, jaką była Anna Jantar - 70. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci. Jej imieniem została nazwana nagroda główna w koncercie Debiuty (opolska Karolinka). Nie bez powodu przewodniczącą jury została Natalia Kukulska. W czasie finału koncertu został wykonany utwór Radość najpiękniejszych lat, jako hołd złożony tej wspaniałej Artystce przez Debiutantów.

Opole 2020 - DEBIUTY, WYNIKI

Kto wygrał Debiuty w Opolu 2020? Zwycięzca opolskiej Karolinki został ogłoszony 5 września 2020. Jak poinformowała Natalia Kukulska, decyzja była jednogłośna i zwycięzcą został nim Kamil Czeszel!

Kamil Czeszel - kim jest debiutant z Opola? Wiek, wzrost, Szansa na Sukces, Instagram, Zaczarowana Piosenka

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze