Ona by tak chciała w wersji Eda Sheerana. Tego trzeba posłuchać!

2019-11-05 16:20 MK
Ed Sheeran / Ronnie Ferrari
Autor: Heinz/Ferrari Press/East News & ESKA

Zastanawialiście się kiedyś, jak brzmiałyby wielkie przeboje, gdyby śpiewał je inny artysta? Jeden z internetowych twórców postanowił nagrać cover hitu Ronniego Ferrariego - Ona by tak chciała w stylu charakterystycznym dla brytyjskiej gwiazdy popu, czyli Eda Sheerana. Internauci pokochali to wideo! Posłuchajcie wyjątkowego wykonania już teraz na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - piosenka Ona by tak chciała zaśpiewana przez Eda Sheerana? To z pewnością nigdy się nie wydarzy, niemniej jednak, dzięki jednemu z youtuberów możemy się przekonać, jak mogłoby brzmieć takie połączenie. Utwór Ronniego Ferrariego przypadł internautom do gustu, przede wszystkim, ze względu na swoją przebojowość. Dziś ciężko wyobrazić sobie imprezę, w której playliście nie uwzględniono kawałka, którego na samym YouTubie odsłuchano już blisko 90 milionów razy. Ona by tak chciała cieszy się także zainteresowaniem w serwisach streamingowych. Piosenka znalazła się nawet na jednej ze światowych playlist muzycznego giganta Spotify. W związku z tak oszałamiającym sukcesem autorskiego utworu 19-letniego Huberta Kacperskiego, wielu twórców zdecydowało się na stworzenie, a następnie opublikowanie jego parodii bądź coveru. W sieci nietrudno znaleźć akustyczne wersje singla, nagrane przez zdolnych twórców, jednak ta opublikowana przez użytkownika o nazwie Horace Zarudzki naprawdę zaskakuje. Chłopak postanowił bowiem zaśpiewać Ona by tak chciała w stylu Eda Sheerana!

Piosenka Ona by tak chciała w stylu Eda Sheerana

Większości fanów muzyki, Ed Sheeran kojarzy się przede wszystkim z kojącym głosem, akustycznym akompaniamentem oraz niezwykłą wrażliwością. To wszystko znajdziemy w wyjątkowym coverze, który pojawił się w serwisie YouTube. Internauci, którzy już go obejrzeli, zachwycili się. - Tego się nie spodziewałem! Spoko, rób więcej takich coverów! - można przeczytać. Posłuchajcie Ona by tak chciała w stylu Eda Sheerana poniżej.

Najnowsze