Ronnie Ferrari

i

Autor: ESKA.pl

Ona by tak chciała w... świątecznej wersji. Prawie jak Last Christmas?

2019-12-16 17:20

Dla wielu osób, nieodłącznym elementem świętowania Bożego Narodzenia jest słuchanie świątecznych piosenek. Co roku, największe gwiazdy muzyki decydują się na nagranie utworu o tematyce bożonarodzeniowej, a kreatywni twórcy internetowi zaskakują swoich widzów świątecznymi remiksami hitów. Teraz, przyszedł czas na Ronniego Ferrariego i jego Ona by tak chciała. Ta wersja na pewno was zaskoczy! Posłuchajcie jej już teraz na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - parodia Ona by tak chciała w wersji świątecznej rozbawi was do łez! Boże Narodzenie to dla wielu najpiękniejszy czas w całym roku. Kojarzy się on ze spędzaniem czasu w rodzinnym gronie, wspólnym świętowaniem i dawaniem prezentów. Zgodnie z tradycją, w wielu polskich domach w okresie bożonarodzeniowym, usłyszeć można kolędy oraz świąteczne klasyki. Co roku, największe gwiazdy muzyki popularnej decydują się na nagranie własnych kawałków, mających na celu wprowadzić ich fanów w magiczny nastrój. Kto z nas nie zna takich hitów jak All I Want For Christmas od Mariah Carey, Last Christmas zespołu Wham! czy też My Only Wish z repertuaru Britney Spears? Słuchacze muzyki, których ulubieni artyści nie nagrali świątecznych piosenek, często mogą liczyć na kreatywność twórców internetowych. Dzięki ich zdolnościom do miksowania poszczególnych kawałków, internauci mogli posłuchać między innymi świątecznego duetu Billie Eilish i Ariany Grande. Dużą popularnością cieszą się też covery. Członkowie zespołu Rompey wzięli na warsztat wielki hit 2019 roku, czyli Ona by tak chciała, który w oryginale wykonywany jest przez Ronniego Ferrariego.

Ona by tak chciała jako świąteczny hit

Choć w ciągu ostatnich kilku miesięcy powstało niezliczenie wiele interpretacji hitu Ronniego Ferrariego, to ta wersja naprawdę rozłoży was na łopatki! Muzycy grupy Rompey postanowili całkowicie przekształcić tekst utworu w taki sposób, by w pełni oddawał bożonarodzeniowy klimat. - Ona by tak chciała jeść tu ze mną trochę karpia pomiędzy kolędą. Ona by tak chciała zjeść pierogi, na pasterce nas rozbolą nogi - śpiewają. Kawałka w całości możecie przesłuchać poniżej. Zagości na waszej świątecznej playliście?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE