Ariana Grande i Billie Eilish w świątecznej piosence. Dzięki niej poczujecie ducha Świąt!

2019-12-09 18:54 MK
Ariana Grande i Billie Eilish
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER & VALERIE MACON/AFP/East News

Gdyby Ariana Grande i Billie Eilish stworzyły razem piosenkę, z pewnością okazałaby się ona wielkim hitem! Tak, niestety, jeszcze się nie stało. Nie przeszkodziło do jednak jednemu z ich fanów w stworzeniu wyjątkowego mash-upu. Postanowił on bowiem połączyć piosenki obu artystek w jeden świąteczny utwór. Jak mu to wyszło? Posłuchaj tego wyjątkowego połączenia już teraz na ESKA.pl.

Ariana Grande i Billie Eilish w duecie to marzenie niejednego fana. Obie wokalistki mają za sobą niezwykle udany, ale i pracowity rok. Już w pierwszych jego miesiącach, na półkach sklepowych pojawiły się ich krążki, które zostały doskonale przyjęte zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Pochodzące z nich single, takie jak Bad Guy czy 7 Rings, szybko podbiły listy przebojów w niemalże każdym zakątku naszego globu. W związku z tym, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w sieci coraz częściej możemy natrafić na wyjątkowe remiksy popularnych utworów, mające przywodzić nam na myśl ten magiczny czas. Jeden z brazylijskich wielbicieli zarówno Billie Eilish, jak i Ariany Grande postanowił wykorzystać ich wokale i stworzyć wyjątkowy mash-up w klimacie świątecznych hitów. Takiego połączenia nikt się nie spodziewał! Aby stworzyć utwór zatytułowany Winter Favor, jego autor posłużył się dwoma kawałkami z repertuaru popowych artystek. Trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę imponujący!

Ariana Grande i Billie Eilish - piosenka

Nie trzeba było długo czekać na to, by liczba wyświetleń klipu stała się pięciocyfrowa, a liczba komentarzy pod nim przekroczyła 500. Kawałek stworzony z połączenia piosenek Winter Things i Party Favor bardzo spodobał się internautom, którzy nie ukrywają, że dzięki niemu naprawdę poczuli magię Bożego Narodzenia! Jeśli jesteście ciekawi, jak Billie i Ariana mogłyby brzmieć w duecie, posłuchajcie świątecznego mash-upu zamieszczonego poniżej.

Najnowsze