Oliwka Brazil

i

Autor: YouTube/Smolasty

Oliwka Brazil - koncerty z Big Mommy Tour 2022. Kiedy i gdzie wystąpi raperka?

2021-12-14 15:00

Nie ma drugiej tak kontrowersyjnej polskiej raperki jak ona. Oliwka Brazil szturmem wdarła się do mainstreamu, wykręcając w sieci miliony odsłon. Już w przyszłym roku wszyscy fani będą mogli zobaczyć ją na żywo. Gwiazda ogłosiła bowiem koncerty w ramach trasy Big Mommy Tour. Gdzie i kiedy zagra autorka hitu Kokieterka?

Spis treści

  1. Oliwka Brazil - trasa Big Mommy Tour: DATA, MIASTA
  2. Oliwka Brazil - trasa Big Mommy Tour: BILETY

Oliwka Brazil - koncerty raperki to coś, czego z pewnością nie mogą przegapić jej fani. Nazywana przez internautów polską Cardi B raperka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej dosłownie kilka miesięcy temu, a już jest określana mianem jednej z najgorętszych debiutantek. Nie powinno to nikogo dziwić, biorąc pod uwagę zainteresowanie, z jaką spotyka się jej muzyka. Każdy z klipów Oliwki Brazil wygenerował miliony odsłon. Do tej pory artystka promowała swoją postać głównie w sieci. Fani mogli zobaczyć jej występ na żywo jedynie podczas gali Fame MMA 12, gdzie zaprezentowała swój wielki hit Big Mommy. Niebawem spragnieni występów na żywo wielbiciele raperki będą mieli okazję zobaczyć ją w akcji. Oliwka Brazil ogłosiła bowiem, że wyrusza w trasę koncertową zatytułowaną tak jak jej najpopularniejszy numer - Big Mommy Tour. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o koncertach kontrowersyjnej raperki.

Sonda
Słuchasz piosenek Oliwki Brazil?

Oliwka Brazil - trasa Big Mommy Tour: DATA, MIASTA

Gdzie i kiedy wystąpi Oliwka Brazil? Raperka zapowiedziała osiem koncertów w największych miastach w Polsce. Tournee rozpocznie się w lutym, a zakończy w marcu. Niewykluczone, że przedstawiony poniżej harmonogram poszerzy się o kolejne pozycje. Zaskakujące wydaje się chociażby to, że na rozkładzie trasy nie uwzględniono koncertu w Warszawie.

  • 4.02 – Kraków
  • 5.02 – Katowice
  • 12.02 – Wrocław
  • 18.02 – Szczecin
  • 25.02 – Poznań
  • 26.02 – Koszalin
  • 4.03 – Łódź
  • 5.03 – Lublin

Oliwka Brazil - trasa Big Mommy Tour: BILETY

Po ile są wejściówki na koncerty Oliwki? Według informacji podawanych na stronie Swiper, głównego dystrybutora, bilety na koncerty Big Mommy Tour w I puli kosztują dokładnie 49 złotych. W II puli ich cena wzrośnie do 59 złotych, natomiast w III, ostatniej, do 69 złotych.

Viki Gabor o porównaniach do Ariany Grande. Mocne słowa!