Oliwia Górniak - przyjaciółka Roxie dała szalony występ. Tym show rozbiła bank

Oliwia Górniak - przyjaciółka Roxie dała szalony występ. Tym show rozbiła bank
Autor: Waldemar Kompała / Natasza Młudzik / TVP Oliwia Górniak - przyjaciółka Roxie dała szalony występ. Tym show rozbiła bank

Oliwia Górniak robi coraz większe postępy w Dance Dance Dance 3. Pomimo zmęczenia ciągłymi treningami daje z siebie wszystko, by nie zawieść swojej przyjaciółki, Roksany Węgiel. W czwartym odcinku, podczas solowego występu popisała się niezwykłym show, które docenili jurorzy.

Oliwia Górniak - przyjaciółka Roksany Węgiel wspięła się na szczyt umiejętności. Młoda dziewczyna dała szalony występ, co nie umknęło uwadze jurorów i widzów. Agustin Egurrola nie miał wątpliwości, że swoim show rozbiła bank dobrych ocen. Nastolatka nie kryła zaskoczenia słysząc tyle miłych słów od najsurowszego jurora. Poprzednim razem usłyszała, gdy zatańczyła do hitu Hung Up od Madonny, że nie umie chodzić w butach na obcasie. Dlatego też została niżej oceniona. Teraz po ciężkich bojach opanowała tą umiejętność. Co więcej wyszła ze swojej strefy komfortu, choć jak przyznała bardzo była zestresowana i zawstydzona. W solowym tańcu musiała pokazać, że relacja damsko-męska nie jest jej obca.

Marcin Maciejczak szykuje niespodziankę. Czy zdradzi fanom swój sekret?

Joanna Jędrzejczyk do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Oliwia Górniak - występ w Dance Dance Dance

W czwartym odcinku Dance Dance Dance 3 przyszła kolej na solowy taniec Oliwii Górniak. Nastolatka nie chce zawieść Roksany Węgiel i daje z siebie wszystko, by zdobywać od jurorów jak najwyższe oceny. Na wysoki poziom tanecznych umiejętności weszła tańcząc do hitu How Will I Know od Whitney Houston. Pierwsze słowa o występie powiedziała Ida Nowakowska:

Byłaś jak dama, ale taka szalona dama. Moim zdaniem ta końcówka tańca była najmocniejszą częścią wykonania. Synchron z chłopakami super, wyglądałaś jak gwiazda, nie było widać zmęczenia, a przecież zatańczyłaś całą choreografię. Dla mnie musisz stać się jeszcze kotem. Jesteś fantastyczna i masz fantastyczną energię i nie możesz o tym zapomnieć. Jeśli mogę ci w czymkolwiek pomóc, to ty musisz być bardziej elastyczna. Ty dokładnie pamiętasz choreografię, pamięć ruchowa jest bardzo dobra, musisz znaleźć tego kota w sobie. To ci pomoże w wielu rzeczach - powiedziała Nowakowska i dała ocenę 7.

Dance Dance Dance 3 - Joanna Jędrzejczyk i Ida Nowakowska pokłóciły się na planie! WIDEO

Oj... Oliwia wchodzisz nam w życie dorosłe, ale mi się to bardzo podobało. Bo ty przechodzisz taką metamorfozę z nastolatki w kobietę, ale nie wstydź się tego. Ja byłam szufladkowana, że kobieta w sporcie, to nie kobieca. Czuj się sobą, czuj się kobieco na swój sposób, ale ja widziałam taką Oliwię dojrzałą - oceniła Joanna Jędrzejczak dając jednocześnie ocenę 9.

Agustin Egurrola o występie Oliwii Górniak również powiedział kilka ciepłych słów: - Masz predyspozycję, by zostać tancerką i to dobrze, że na swojej drodze spotkałaś mnie. Uważam, że czym więcej będziesz trenowała chodzenie na obcasach tym będziesz swobodnie się czuła. Miałem wrażenie, że jak tańczysz, to cały czas myślisz o tych nogach. Wiedziałaś, że patrzyłem na twoje stopy i żeby cię uspokoić tak było. Trzeba je rozciągnąć od stopy, trzeba poprawić chodzenie od stopy, wtedy ten pokaz nabrałby tej kociej łatwości, a tego po prostu nie było. Było troszkę szkolnie, o nie obiecałem, że tak nie będę mówił. Ostatnio dałem ocenę 4, to teraz daję 5,5 punktów.

Najnowsze