Dance Dance Dance 3 - Joanna Jędrzejczyk i Ida Nowakowska pokłóciły się na planie! WIDEO

2021-04-14 12:36 AR
Dance Dance Dance - jury
Autor: Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance 3 wywołuje wiele emocji nie tylko u widzów i uczestników, ale także u jurorów. Podczas odcinka, który będzie można zobaczyć w piątek 16.04.2021 doszło do dyskusji pomiędzy Idą Nowakowską i Joanną Jędrzejczyk. Sytuację próbował opanować Agustin Egurrola. Czy mu się udało? Zobacz wideo.

Ida Nowakowski i Agustin Egurrola niejednokrotnie wchodzili w dyskusję na temat tanecznych poczynań uczestników trzeciej edycji tanecznego show TVP2. W czwartym odcinku występ jednego z duetów poróżni Idę Nowakowską i Joannę Jędrzejczyk, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Według wielokrotnej mistrzyni świata, Europy i Polski w boksie tajskim Ida przyznała jednej z par zbyt wysoką liczbę punktów. - Z odcinka na odcinek jesteś zupełnie sprzeczna sama ze sobą - zakomunikowała Joanna Jędrzejczyk. - Zupełnie nie. Od zawsze jestem konsekwentna w komplementowaniu tej pary - zripostowała Ida Nowakowska. - To pogubienie nawet ja zobaczyłam - kontynuowała Joanna. Coraz bardziej zawziętą dyskusję jurorek „Dance Dance Dance” postanowił przerwać Agustin Egurrola. - Żeby zakończyć ten konflikt: każdy ma prawo do swojego zdania dlatego jest nas tutaj trójka - zakomunikował juror. I kiedy wydawało się, że sprawa jest już zamknięta, główny choreograf Dance Dance Dance przybił piątkę Joannie Jędrzejczyk dodając: Całe szczęście Asiu jesteś twardą dziewczyną. Odcinek, będzie można zobaczyć w piątek 16.04.2021 o 20:35 w TVP2, ale wcześniej możesz zobaczyć kłótnię jurorek. Wideo poniżej:

Joanna Jędrzejczyk do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Dance Dance Dance 3 - kiedy i gdzie oglądać, ile odcinków, jury, prowadzący

Dance Dance Dance można oglądać na antenie TVP2. Odcinki emitowane są w piątki o godzinie 20:35. Program składa się jedynie z ośmiu odcinków. W trzeciej edycji w jury zasiadli Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska. Show prowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Najnowsze