Marcin Maciejczak

i

Autor: Universal Music Polska

Marcin Maciejczak szykuje niespodziankę. Czy zdradzi fanom swój sekret?

2021-04-13 12:54

Największa gwiazda poprzedniej, trzeciej edycji The Voice Kids to Marcin Maciejczak. Młodzieniec nie tylko zachwycił widzów przed telewizorami, ale także trenerów na czerwonych fotelach. Teraz jest jednym z popularniejszych artystów w naszym kraju, niebawem wydaje swoją debiutancką płytę i... szykuje dla swoich fanów niespodziankę! Co to będzie?

Marcin Maciejczak to nie tylko artystka odkryty dzięki The Vocie Kids, ale także idol wielu nastolatek i dzieci w Polsce. To on pokazał wszystkim, że warto być sobą i walczyć o swoje marzenia mimo młodego wieku. Dzięki swojej osobowości i pasji do muzyki, wygrał trzecią edycję The Voice Kids i cały czas idzie przez branżę muzyczną niczym burza. Nowe piosenki, teledyski, współprace i kariera w mediach społecznościowych sprawiają, że nie tylko z dnia na dzień jest bardziej popularny, ale także nabiera doświadczenia. Oczywiście oprócz muzyki, Marcin Maciejczak ma dużo obowiązków związanych ze szkołą, a także uwielbia po godzinach pisać piosenki i zagłębiać się w digital art. Teraz nastolatek pracuje nad swoją debiutancką płytą, która najprawdopodobniej ukaże się w połowie 2021 roku, a w dodatku ma dla fanów niespodziankę!

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - czy wyda nową piosenkę?

Marcin Maciejczak jest ostatnio bardzo tajemniczy, co z jednej strony podoba się jego fanom, a z drugiej rodzi się w nich niecierpliwość. Niedawno mogli podziwiać go na scenie w czwartej edycji The Voice Kids, gdzie po prostu dał czadu! W sieci wylało się morze pozytywnych komentarzy na ten temat, a głos zabrał nawet sam Dawid Kwiatkowski - czas leci, ale król jest tylko jeden :). Marcin Maciejczak jest z siebie dumny i... szykuje kolejną niespodziankę dla swoich fanów. O co tym razem chodzi? Nastolatek, aby podkręcić nieco atmosferę, dodał na swoim Instagramie relację, którą podpisał: bądźcie ze mną w tym tygodniu, bo... Czy szykuje się nowa piosenka, którą usłyszymy też na jego debiutanckiej płycie? Fani czekają z niecierpliwością, na kolejne informacje od Marcina Maciejczaka. Bądźcie czujni i bacznie obserwujcie jego profil, być może mocno nas wszystkich zaskoczy!

Marcin Maciejczak - co o nim wiesz?

Pytanie 1 z 12
Największą inspiracją dla Marcina jest ...