Olivia Addams wraca z utworem Strangers na wiosnę 2021! Przedpremierowo w Radiu ESKA

i

Autor: Magic Records Poland Olivia Addams wraca z utworem Strangers na wiosnę 2021! Przedpremierowo w Radiu ESKA

Olivia Addams wraca z utworem Stranger na wiosnę 2021! Poznajcie przedpremierowo w Radiu ESKA

2021-04-13 10:19

Stranger, to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Olivia Addams. Zanim usłyszycie dodający energii i motywacji, potencjalny wiosny 2021 w serwisach streamingowych mamy dla Was niespodziankę. Utwór na kilka dni przed premierą zaserwujemy Wam w Radiu ESKA. Poznajcie szczegóły już teraz.

Olivia Addams po sukcesie z hitem Are We There, który uplasował się na drugim miejscu radiowego Airplay'a w Polsce, przedstawia nową piosenkę, inspirowaną jej przeszłymi związkami. Najnowszy utwór artystki nosi tytuł Stranger i opowiada o relacjach, które się już wypaliły, ale, mimo tego, nie decydujemy się na żadną zmianę, ponieważ czujemy się w nich komfortowo i bezpiecznie. Zanim usłyszycie piosenkę w serwisach streamingowych dostaniecie ją przedpremierowo w Radiu ESKA!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: KUMULACJA - do wygrania 55 000 PLN. Zgłoś się teraz!

Olivia Addams wraca z hitem Stranger na wiosnę 2021! Poznajcie przedpremierowo w Radiu ESKA!

Olivia Addams - piosenka Stranger: premiera w Radiu ESKA

Kiedy premiera piosenki Stranger? Oficjalna premiera zaplanowana jest na 16 kwietnia 2021. W Radiu ESKA chcemy byście byli na bieżąco z najlepszą i najnowszą muzyką, dlatego potencjalny hit wiosny 2021 otrzymacie przedpremierowo. Włączcie ImprESKĘ już 13 kwietnia i czekajcie na zapowiedź Hanego.

Stranger - o czym śpiewa Olivia Addams?

Myślę, że wszyscy byliśmy w związku, w którym nie czuliśmy się już kochani ani doceniani, a jednak my wciąż tak bardzo kochaliśmy. To bardzo boli, kiedy myślisz o tym, jak było kiedyś, a jak to wygląda teraz. Cieszysz się zainteresowaniem wszystkich dookoła, ale tak naprawdę chciałbyś zyskać jedynie uwagę tej najważniejszej dla ciebie osoby. Utknąłeś, boisz się odejść, nie wiesz, co należy w tej sytuacji zrobić. Odpuścić i ruszyć do przodu? Zostać i walczyć? Obie opcje wydają się być zbyt męczące - powiedziała Olivia.

Roksana Węgiel była zbyt wulgarna? Jej występ wzbudził dyskusję jurorów

Stranger traktuje o poważnym temacie- byłych związkach, które z jednej strony się wypaliły, ale z drugiej nie chciałam z nich rezygnować, bo czułam się w nich bezpiecznie. Mam nadzieję, że wiele osób utożsami się z tym przesłaniem. Wiem, że większość z nas znalazła się kiedyś w takiej sytuacji, co jest zupełnie normalne- nie jest to powód do wstydu, czy poczucia winy. Życie w zabawny sposób prowadzi nas przez różnego rodzaju doświadczenia. Ważna lekcja i wniosek, który wyciągnęłam jest taki, że nigdy nie należy nikogo oceniać, a po drugie jeżeli chcesz ratować związek, upewnij się, że nie jesteś jedyną osobą, która o niego walczy, bo żeby to miało sens, potrzeba zaangażowania z obydwu stron - skwitowała artystka.

QUIZ. Największe ZAGRANICZNE weselne hity. Parkiet przy nich płonie, ale czy masz wiedzę na ich temat?

Pytanie 1 z 15
To praktycznie jedyny wielki hit Murray Heada. Na weselach często pojawia się jego utwór o jednej nocy w... ("One night in..."):

Olivia Addams - kim jest?

Olivia Addams to piosenkarka i autorka tekstów z imponującym portfolio. W pierwszym roku kariery, jej piosenki osiągnęły niesamowitą popularność, a sama Olivia była wtedy jednocześnie autorką tekstów dla innych rumuńskich artystów. Dzięki wschodnioeuropejskiemu vibe’owi i nordyckiemu głosowi, wokal Olivii brzmi niezwykle świeżo, przyciągając tym samym uwagę odbiorców. Jej ostatni singiel „Are We There?” podbił serca słuchaczy, trafiając do czołówek Airplay’a w 5 krajach. Co więcej, niesamowicie żywiołowy charakter Olivii sprawił, że fani na całym świecie po prostu się w niej zakochali, a ich liczba znacząco się zwiększyła. Młoda, prawdziwa i niezwykle obiecująca, Olivia Addams to artystka, o której jeszcze nie raz usłyszymy! Bądźcie czujni!