Olivia Addams - teledysk do Are We There zachwyca! To będzie hit 2020 roku?

2020-11-12 15:41 Ewelina Kulasza
Olivia Adams
Autor: Magic Records Poland Olivia Adams

Are We There, to nowa piosenka Olivii Addams, którą podrzucamy przedpremierowo na ESKA.pl! Dokładniej mamy dla Was 15 ekskluzywnych sekund dobrych brzmień, które zagwarantują nie tylko dobrą zabawę,ale także pozytywne odczucia. Tyle wystarczy, by zakochać się w nadchodzącym kawałku młodej artystki!

Spis treści

  1. Olivia Addams - piosenka Are We There

Nowości muzyczne 2020: Olivia Addams przedpremierowo w hicie Are We There tylko na ESKA.pl. Olivia Addams to młoda, ale za to bardzo uzdolniona wokalistka, która w krótkim czasie zdobyła rzeszę wiernych fanów. To również songwriterka z bogatym portfolio, której kariera w branży muzycznej zapowiada się mocno obiecująco. Olivia Addams w ciągu niespełna 2-letniej kariery pisała piosenki dla najważniejszych, rumuńskich artystów, a w dodatku wydawała najważniejsze labele. Na swoim koncie ma kilka kawałków, jednak latem 2020 odbyła się premiera singla Dumb, który ma dla niej ogromne znaczenie. To prywatna historia Olivii, która jest również lekcją dla innych i motywuje do działania. Po emocjonalnym singlu przyszła pora na kolejną, muzyczną nowość. Tym razem chodzi o taneczny i szybko wpadający w ucho kawałek Are We There, który przedpremierowo znajdziecie na ESKA.pl.

Olivia Addams - piosenka Are We There

Piosenka młodej gwiazdy jeszcze przed oficjalną premierą wzbudza ogromne emocje wśród wielu jej fanów. Teraz i my jeszcze bardziej podgrzewamy atmosferę i przedpremierowo podrzucamy Wam fragment najnowszego singla Olivii Addams - Are We There. Oficjalna premiera utworu będzie miała miejsce już w najbliższy piątek 13 listopada 2020 roku.

Aktualizacja: W sieci pojawiło się oficjalne wideo. Prezentujemy je poniżej.

Fragment nowej piosenki Olivia Addams - Are We There PRZEDPREMIEROWO tylko na ESKA.pl
Najnowsze