Ola Olszewska objawieniem na muzycznym rynku. Zaczyna wszystko od początku!

i

Autor: Ela Bednarek / Universal Music Poland Ola Olszewska objawieniem na muzycznym rynku. Zaczyna wszystko od początku!

Ola Olszewska objawieniem na muzycznym rynku. Zaczyna wszystko od początku!

2023-03-27 12:48

Ola Olszewska wydaje kolejny klimatyczny numer. Na nowo to piosenka, która podnosi na duchu, a artystka wprost mówi o zaczynaniu na nowo po trudnej relacji. Utworowi towarzyszy romantyczny teledysk Bartka Bednarka.

Ola Olszewska wraz z nadejściem wiosny od razu czujemy, że możemy zacząć na nowo. Inaczej podejść do siebie, trwających relacji  zmienić nastawienie, po prostu. O tym też śpiewa w najnowszym numerze Ola Olszewska. Młodziutka artystka nie zawodzi swoich fanów i ponownie proponuje utwór, który romantycznie kołysze i podbudowuje. Chciałoby się powiedzieć: hej, wiosna już tu jest! Głowa do góry! Warto zrobić coś na nowo. Pomysł na teledysk powstał we współpracy z teamem Bednarek Crew. W teledysku oprócz Oli Olszewskiej, jej alter ego zagrała Patrycja Pic.

Hity wiosny 2023: Lizot podnosi temperaturę nową wersją wielkiego hitu!

Ola Olszewska - piosenka Na nowo

Ola Olszewska - wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, odkryta w programie The Voice Kids. Do tej pory wydała siedem utworów: odtworzony w Spotify już ponad milion razy Czy To Nadal Ja, Mały Gest, Chcę Do Domu i Pożegnanie. Nowości to: Inna Ja, Przypadkiem i Blisko. Wokalistka tworzy w nurcie songwritingu, prezentując słuchaczom klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgiczne, bardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie. Na rodzimej scenie w podobnym nurcie tworzą m.in.: Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder czy sanah.

Ola skupia się obecnie na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie.

Shake Your Eska #21 | As It Was
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE