Hity wiosny 2023 Lizot podnosi temperaturę nową wersją wielkiego hitu!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Hity wiosny 2023 Lizot podnosi temperaturę nową wersją wielkiego hitu!

Hity wiosny 2023: Lizot podnosi temperaturę nową wersją wielkiego hitu!

2023-03-20 15:56

W 2001 roku Dooh Dooh - Barcode Brothers podbił niemieckie i duńskie listy przebojów. Dziś LIZOT i Shibui przywracają go do życia w Dooh Dooh (Stereo Sound). Jak brzmi potencjalny hit wiosny 2023? Przekonajcie się słuchając go już teraz.

Hity wiosny 2023 powoli poznajemy! Lista z kawałkami, które podbiją listy przebojów w kwietniu i maju jest coraz dłuższa, a do grona tych potencjalnych hiciorów dołącza odświeżona wersja kultowego kawałka. Śpiewany przez Shibui nowy tekst piosenki oraz natychmiast rozpoznawalna produkcja LIZOT przeradzają Dooh Dooh w utwór, którego wszyscy potrzebowaliśmy.

Lizot - kim są?

Duet LIZOT może pochwalić się już 650 milionami streamów. Największy singiel Weekend zgromadził ich już ponad 150 milionów, pokrył się też siedmiokrotnym złotem i czterokrotną platyną. Ostatni przebój Hurricane osiąga sukcesy zarówno w streamingu, jak i w radiu.

Smolasty śpiewa weselne hity!

Hurricane nie istniałby jednak bez Shibui. Piosenkarka, autorka tekstów i producentka ma na koncie współprace z takimi gwiazdami, jak Afrojack, Blasterjaxx, Dimitri Vegas & Like Mike oraz R3HAB. Duński duet EDM podbił scenę ponad 20 lat temu z albumami Swipe Me i BB02. Barcode Brothers są zachwyceni remakiem: - To dla nas wielki zaszczyt, że LIZOT i Shibui postanowili przywrócić esencję Dooh Dooh do życia. Zwłaszcza ujmujący wokal Shibui nadaje tej piosence zupełnie nowego wymiaru!

Hity wiosny 2023 - Dooh Dooh

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE