Ola Nowak nagrała piosenkę! Youtuberka zajmie się muzyką?

2020-07-30 12:50 Patrycja Obarowska
Ola Nowak
Autor: East News: Artur Zawadzki/REPORTER

Ola Nowak rzuca YouTube i od teraz będzie zajmować się tworzeniem muzyki?! Popularna influencerka właśnie wzięła udział w najnowszym projekcie, który nazywa spełnieniem swoich marzeń! Ola Nowak wydała własny singiel, który możecie usłyszeć na ESKA.p! Czy spodoba się w nowej odsłonie sowim widzom?

Ola Nowak nagrała piosenkę! Słynna, polska youtuberka właśnie spełniła jedno ze swoich najskrytszych marzeń i wzięła udział w muzycznym projekcie. Choć całe wydarzenie nie do końca związane jest z muzyczną branżą, dane było Oli pośpiewać dla swoich widzów i pokazać się światu od kompletnie nowej strony. Influencerka od zawsze interesowała się śpiewem i wielokrotnie dzieliła się swoją pasją w mediach społecznościowych, w których śpiewała sobie dla relaksu, a następnie udostępniła fragmenty wokalnych nagrań swoim widzom. Tym razem Ola Nowak wzięła udział w poważniejszym projekcie, który pozwolił jej wczuć się w rolę prawdziwej wokalistki. Dziewczyna miała okazję zaprezentować w najnowszej akcji swój talent taneczny, a także wokalny. Ola Nowak stworzyła piosenkę do projektu realizowanego z marką kosmetyczną Maybelline i wystąpiła na spocie, wraz z innymi influencerkami znanymi z branży Beauty. Na krótkim taneczno-wokalnym wideo możemy zobaczyć między innymi: Wersow, Klatex, a także Lenę Moonlight. 

Ola Nowak - kim jest?

Ola Nowak to znana polska influencerka, która karierę w sieci zrobiła głównie na kanale BEKSY. Teraz jednak Ola działa w social mediach na własną rękę i jest jedną z bardziej rozpoznawalnych osób w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją niemalże 1,5 miliona osób, ale nie jest to jej jedyny profil społecznościowy. Ola jest jeszcze na TikToku oraz na YouTube. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze