Friz i Wersow na zdjęciach sprzed lat! Fani przypominają początki pary

2020-07-27 14:43 Patrycja Obarowska
Friz i Wersow
Autor: Screen z YT: KTO LEPIEJ ZNA DRUGĄ POŁÓWKĘ?/ Karol Friz Wiśniewski

Friz i Wersow na zdjęciach sprzed wielu lat! Fani najpopularniejszej pary youtuberów wspominają ich początki i pokazują na Instagramie zdjęcia zakochanych. Zobaczcie, jak zmieniła się Wersow i Friz na przestrzeni czasu! Poznajcie ich z tych zdjęć?

Friz i Wersow są parą już od wielu lat. To jedna z najbardziej popularnych par na polskiej scenie YouTube'a! Zakochanych zdecydowanie więcej łączy niż dzieli, co w dzisiejszych związkach jest jedną z większych wartości. Weronika i Karol wspólnie uwielbiają nagrywać treści wideo dla swoich widzów, co można zobaczyć na każdym ich filmie. Są autentycznymi twórcami, a ich zdjęcia są przepełnione prawdziwym i szczerym uczuciem. Fani słynnej celebryckiej pary postanowili pogrzebać we wspomnieniach i odkopać jedno z pierwszych zdjęć Weroniki i Karola. Obejmująca się na zdjęciach para wygląda na niesamowicie szczęśliwych i zakochanych. Na jednym ze zdjęć możemy także zobaczyć Reziego, chłopaka z tej samej branży, który ukochał sobie serwis YouTube równie mocno, jak Friz i Wersow. A tak wyglądały początki tej niesamowitej historii. - krótko opisali fani sławnej pary. Poznajecie ich na tych zdjęciach? 

Friz i Wersow - fani wspominają ich początki 

Friz i Wersow mają tysiące wiernych fanów, którzy postanowili powspominać ich początki. Na Instagramie, na grupie fanów Friza, która ma aż milion obserwujących pojawiły się właśnie wspomnienia w postaci zdjęć. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze