Ola Matyka - Natalia Cwajna: zacięta bitwa w Voice of Poland 2020! Kto wygrał?

2020-10-17 21:31 Ewelina Kulasza
Ola Matyka - Natalia Cwajna: zacięta bitwa w Voice of Poland 2020! Kto wygrał?
Autor: Materiały Prasowe Ola Matyka - Natalia Cwajna: zacięta bitwa w Voice of Poland 2020! Kto wygrał?

Jedenasta edycja The Voice of Poland przepełniona jest mocnymi emocjami! Właśnie wystartował drugi etap programu, czyli popularne i lubiane przez widzów Bitwy. Która z uczestniczek drużyny Edyty Górniak wywalczyła sobie awans do następnego etapu? Czy jest to Ola Matyka, czy może Natalia Cwajna? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Ola Matyka - Natalia Cwajna: zacięta bitwa w Voice of Poland 2020! Kto wygrał? To ciekawi wielu z was! Muzyczny talent-show uwielbiany jest przez widzów już od wielu lat. Zachwycają ich nie tylko mocno utalentowani uczestnicy, ale również trenerzy, którzy na swoich czerwonych fotelach po prostu wymiatają! Po emocjonalnych Przesłuchaniach w Ciemno, przyszła pora na drugi etap, czyli Bitwy. Na scenie zmierzyły się dwie uczestniczki z drużyny Edyty Górniak. Mowa o Oli Matyka, a także Natalii Cwajna. Kobiecy duet wykonał piosenkę z repertuaru Lady Gagi - I Will Never Love Again. Jak mówią zasady programu, tylko jeden uczestnik mógł wygrać tę Bitwę. Komu się udało? To wielkie zaskoczenie i niesamowite emocje! Będziecie w szoku!

Bitwa w Voice of Poland 11 - Ola Matyka vs. Natalia Cwajna

Młode, a w dodatku zdolne uczestniczki 11. edycji The Voice of Poland zmierzyły się ze sobą na scenie podczas drugiego etapu, jakim są Bitwy. Ola i Natalia wykonały na żywo piosenkę Lady Gagi - I Will Never Love Again. Dziewczyny zachwyciły trenerów do tego stopnia, że wyszło małe zamieszanie! Otóż Edyta Górniak ostatecznie zdecydowała, że zatrzymuje przy sobie Olę, natomiast Natalię ukradł inny trener! To właśnie Michał Szpak przechwycił uczestniczkę, dlatego też nie odpadła z programu i powalczy dalej o swoje marzenia.

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy
Najnowsze