Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019. Pavlović: "Wlazł kotek na parkiet i tańczy"

2019-09-14 11:49 RW
Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 - jive nie był dla niej problemem!
Autor: Piotr Molecki/East News Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 - jive nie był dla niej problemem!

Ola Kot stanęła przed jednym z najtrudniejszych zadań i to już na samym początku swojego udziału w 10. edycji Tańca z Gwiazdami. Prezenterka Radia ESKA i ESKA TV musiała nauczyć się bardzo trudnego tańca, jakim bez wątpienia jest jive. Jak sobie poradziła? Przekonajcie się oglądając jej występ na ESKA.pl!

Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 już od pierwszego odcinka musiała dać z siebie wszystko. Zmierzyła się bowiem z jednym z najtrudniejszych tańców, jakim bez wątpienia jest jive. Ten amerykański taniec wymaga dynamizmu, płynności i szybkiego tempa. W nauce pomógł jej partner w programie, Tomasz Barański. Dla prezenterki Radia ESKA i ESKA TV nie ma rzeczy niemożliwych. Można wręcz uznać, że śpiewająco poradziła sobie z pierwszym wyzwaniem w jesiennej edycji Dancing With The Stars 10! 

Ola Kot w Tańcu z Gwiazdami 2019 - występ

Ola Kot z Radia ESKA i ESKA TV w programie Taniec z Gwiazdami startuje z numerem 6. Jako szósty uczestnik, dziesiątej edycji tanecznego show, pojawiła się też na parkiecie, który otoczony jest widownią i surowym jury. Choć prezenterka przyznała, że jive ją przeraża inie wiedziała, czy będzie w stanie go ogarnąć, to Tomek Barański uspokajał ją, że jest "silną babką" i na pewno sobie poradzi. Tak też było!

Para zatańczyła do szybkiego i dynamicznego utworu I Feel Like a Woman, pod którym podpisuje się Shania Twain. Co powiedzieli jurorzy? 

  • Michał Malitowski: - Naprawdę dałaś radę. Masz dużo wdzięku i pozytywnej energii.
  • Iwona Pavlović: - Wlazł kotek na parkiet i tańczy - śmiała się i dodała: - W drugiej części było naprawdę dobrze sobie poradziłaś.
  • Andrzej Grabowski: - Wydawało się, że kot z baranem nie pasuje... ale pasuje! - zażartował aktor.

Ola Kot i Tomasz Barański za jive'a w rytm hitu I Feel Like A Woman otrzymali następujące punkty: Iwona Pavlović - 5, Andrzej Grabowski - 8, Michał Malitowski - 6. Łącznie: 19 punktów.

Najnowsze