Taniec z Gwiazdami 2019. Kto odpadł 13.09? Odcinek 1 na żywo - sprawdź wyniki!

2019-09-13 19:35 kp
Taniec z Gwiazdami 2019 - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
Autor: WBF

Koniec lata ma jedną, zasadniczą zaletę - rusza Taniec z Gwiazdami 10! Kolejna edycja tanecznego show ma szansę po raz kolejny przyciągnąć przed telewizory rekordowe liczby widzów, bo na parkiecie Tańca z Gwiazdami 2019 tańczy kilka naprawdę wyjątkowych osobowości. 1. odc. Tańca z Gwiazdami 13.09.2019 to pierwsze emocje w tym sezonie. Kto odpadł z programu?

Przyszedł czas na kolejne taneczne emocje w Polsacie, a wszystko za sprawą 10. edycji Tańca z Gwiazdami. 13.09.2019 wystartował pierwszy odcinek programu, w którym w końcu możemy zobaczyć, jak na parkiecie radzą sobie uczestnicy show. Pierwszy raz na parkiecie to bez żadnych wątpliwości spory stres - choć dla części z gwiazd występy przed kamerą to codzienność, pląsy w tanecznych butach to zupełna nowość...

Taniec z Gwiazdami 2019 - jurorzy

Stres jest tym większy, że jak zawsze umiejętności uczestników oceniaćsurowe jury. W Tańcu z Gwiazdami 2019 za stołem jurorskim zasiadają jednak tylko trzy osoby - Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Z show pożegnała się tymczasem Ola Jordan. Jej odejściu towarzyszą jednak wyłącznie pozytywne emocje, bo powodem jej rezygnacji jest upragniona ciąża.

>> Ola Jordan potwierdza ciążę! "Nie mogę się doczekać poznania tej małej osóbki"!

Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy

Kto występuje w Tańcu z Gwiazdami 10? 13.09.2019 na parkiecie zaprezentują się wszystkie pary jesiennej edycji. Oto one:

>> Taniec z Gwiazdami 10: kto z kim tańczy? Zobacz pary 10. edycji Tańca z Gwiazdami! [WIDEO]

 • Joanna „Ruda” Lazer + Rafał Maserak
 • Barbara Kurdej-Szatan + Jacek Jeschke
 • Monika Miller + Janek Kliment
 • Magda Bereda + Kamila Kuroczko
 • Ola Kot + Tomasz Barański
 • Reni Jusis + Misza Steciuk
 • Akop Szostak + Sara Janicka
 • Rafał Szatan + Lenka Klimentova
 • Adam Małczyk + Hania Żudziewicz
 • Damian Kordas + Janja Lesar
 • Sandra Kubicka + Adam Adamonis


Jak widać, ekipa Tańca z Gwiazdami 2019 jest bardzo różnorodna! Mamy wśród nich muzyków, aktorów, kabareciarza, influencerów, modelkę, dziennikarkę i sportowca... kto z nich najlepiej radzi sobie na parkiecie?

Taniec z Gwiazdami 2019 - 1. odcinek na żywo

Jak zawsze na Hotplota.pl przygotowujemy dla Was relację z Tańca z Gwiazdami! 1. odc. trwa, a na naszej stronie na bieżąco możecie sprawdzać, jak pary radzą sobie na parkiecie. Na Hotplota.pl online dowiecie się, jakie są wyniki 1. odcinka Tańca z Gwiazdami 10, jakie są opinie jurorów i kto odpadł z programu.

Bądźcie z nami!

20:10 - DAMIAN KORDAS I JANJA LESAR. Pierwsza para 10. edycji Tańca z Gwiazdami tańczy jive do piosenki Sii, Cheap Thrills.

Michał Malitowski: "Takiego początku dawno nie było. I potrafisz gotować, i weterynarzem jesteś i jeszcze tańczyć umiesz... Już mnie zaczynasz denerwować od samego początku".

Punktacja: Grabowski - 8, Pavlović - 6, Malitowski - 7. W sumie 21 punktów.

20:37 - MONIKA MILLER I JAN KLIMENT. Ich taniec to cha-cha do utworu Glorii Geynor, I Will Survive,

Iwona Pavlović: "Nie ma płynności ruchu, trochę pocięty taniec. Chciałabym, żebyś miała ładniejsze kolana. Ten  taniec był bardzo mechaniczny"

Punktacja: 7, 4, 4. Czyli 15 punktów.

20:40 - RAFAŁ SZATAN I LENKA KLIMENTOWA. Ta para prezentuje się w walcu angielskim. Ich akompaniament to piosenka Lionela Richiego, Hello. Para wgląda razem na parkiecie bardzo ładnie.

Andrzej Grabowski: "Bardzo ładnie. Czegoś tam brakowało, ale nie wiem czego".

Punktacja: 8, 6, 5. Razem 19 punktów.

20:47 - MAGDA BEREDA I KAMIL KUROCZKO. Kolejna para 1. odc. Tańca z Gwiazdami 10 tańczy cha-chę do utworu Cleo, Za Krokiem Krok. Madzia przyznaje, że taniec to nie jej bajka. I rzeczywiście, nie czuje się pewnie na parkiecie.

Malitowski: "Wielki brak skoncentrowania twojego na ruchu, więc dużo cię czeka"

Punktacja: 6, 3, 3. W sumie 12 punktów.

20:53 - JOANNA 'RUDA' LAZER I RAFAŁ MASERAK. Ich walc angielski do hitu Mariah Carey. Hero, jest bardzo romantyczny, a Joasia ma piękną białą sukienkę.

Iwona Pavlović: "Asiu, jesteś bardzo pięknie osadzona w ramie Rafała Maseraka, tylko uważaj na głowę, bo lepsze jest wrogiem dobrego. Czasami na raz wychodziłaś od pięty"

Punktacja: 9, 8, 6. W sumie 23 punkty.

21:01 - OLA KOT I TOMASZ BARAŃSKI. Ten jive może być ciekawy, bo Ola, jak przyznaje Tomek, to "silna babka"! A poza tym towarzyszy im bardzo szybki numer Shanii Twain, Man, I Feel Like a Woman.

Malitowski: "Masz dużo wdzięku i pozytywnej energii".

Punktacja: 8, 5, 6. 19 punktów dla tej pary.

21:07 - ADAM MAŁCZYK I HANNA ŻUDZIEWICZ. Hania ma nadzieję, że ich tango nie będzie... śmieszne. Ich utwór to klasyka tanga: Fernando's Hideaway.

Grabowski: "Nie wyszedł z ciebie kabareciarz tutaj. Ty tańczyłeś, a nie robiłeś jaj. I brawo za to!"

Punktacja: 10, 9, 8. Wspaniały wynik - 27 punktów!

21:14 - SANDRA KUBICKA I ADAM ADAMONIS. Ich cha-cha w ich wykonaniu to prawdziwy ogień! I do tego ognisty hit Jennifer Lopez, Let's Get Loud.

Malitowski: "Na was już się patrzy, jak na parę. Reagowaliście na siebie. To mi się bardzo podobało, brawa za to".

Punktacja: 9, 7, 7. Razem 23 punkty.

21:20 - RENI JUSIS I MISZA STECIUK tańczą walca angielskiego. Ich akompaniament to nieco zwolniona wersja ballady Adele, When We Were Young.

Pavlović: "Zacznę od takiej rady. Były dwie Reni - od pasa w dół zatańczyłaś idealnie, natomiast góra..."

Punktacja: 9, 7, 6. Suna to 22 punkty.

21:26 - AKOP SZOSTAK I SARA JANICKA. On najbardziej boi się, żeby nie odpaść w 1. odc. Tańca z Gwiazdami 2019, bo to "taki przypał". Jak pójdzie im cha-cha do hitu Korteza, Podsiadły i Zalewskiego, Początek?

Grabowski: "Akop, ponieważ trochę ciebie boję, to powiem tak oględnie - można to było lepiej zatańczyć".

Punktacja: 6, 3, 4. Bez szału, 13 punktów.

21:33 - BARBARA KURDEJ-SZATAN I JACEK JESCHKE zmierzą się z tangiem. Ich piosenką jest Love Me Like You Do Ellie Goulding.

Jurorzy są zachwyceni! Punktacja: 10, 10, 9. To razem 29 punktów! Rekord odcinka!

21:58 - Za chwilę poznamy wyniki 1. odcinka Tańca z Gwiazdami 10! Kto odpadł 13.09.2019 z nowej edycji popularnego show? Reni Jusis i Misza Steciuk! To niebywałe! Oni tak pięknie tańczyli!

NAJNOWSZE