Margaret - koncerty stresują gwiazdę? Co robi artystka przed występem?

2019-05-14 11:36
Margaret na Polsat SuperHit Festival 2019
Autor: WBF Margaret na Polsat SuperHit Festival 2019

Margaret od początku swojej kariery znajduje się na szczycie, jeśli chodzi o polski rynek muzyczny. Wokalistka, praktycznie ze wszystkimi swoimi hitami, znajdowała się na najwyższych miejscach list sprzedaży. Ma na swoim koncie setki koncertów, jednak każdy następny emocjonuje ją coraz bardziej. Czy wciąż odczuwa stres? Co robi przed swoimi występami? Przekonajcie się oglądając wywiad na ESKA.pl

Margaret to zdecydowanie jedna z największych gwiazd na polskim rynku muzycznym. Artystka ma na koncie mnóstwo singli, które dotarły na szczyty najważniejszych zestawień w Polsce, cztery studyjne albumy oraz występy na koncertach i festiwalach. Artystka, między 24 a 26 maja 2019, wystąpi po raz kolejny na deski Opery Leśnej, podczas Polsat SuperHit Festival 2019. Zapytaliśmy artystkę, co szykuje na swój występ, jakie hity zaśpiewa oraz jak koncentruje się przed wyjściem na scenę.

Zobacz: Gaja Hornby - o co chodzi z pseudonimem Margaret?

Margaret - koncerty stresują?

Wiele osób zastanawia się, co największe gwiazdy robią po, ale również przed koncertem. Niektóre osobistości świata muzyki zakładają słuchawki i słuchają muzyki. Są też tacy artyści, którzy potrzebują pobyć w ciszy, spokoju, a wszystko po to, by nie wpaść w rutynę. Co przed swoimi koncertami robi Margaret? Autorka hitu In My Cabana powiedziała nam: 

Staram się wyciszyć, wejść w siebie - w sensie posłuchać siebie, odciąć się od świata i skupić na tym, co jest do zrobienia. 

Więcej materiałów z Polsat SuperHit Festival 2019 już wkrótce na ESKA.pl! Margaret na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpi 25 maja 2019. Obok artystki m.in. Grzegorz Hyży, Michał Szczygieł, Paweł Domagała, Gromee, C-BooL oraz autorzy hitu La Louze - Shanguy!

Najnowsze