Ola Kot i Damian Kordas w gorącym tańcu. Rozpalili parkiet! [FOTO+WIDEO]

2020-02-27 13:22 RW
Ola Kot i Damian Kordas w gorącym tańcu. Rozpalili parkiet! [WIDEO]
Autor: Piotr Bukowski Ola Kot i Damian Kordas w gorącym tańcu. Rozpalili parkiet! [WIDEO]

Choć od ich udziału w Tańcu z Gwiazdami minęło już trochę czasu, to Ola Kot i Damian Kordas nie zapomnieli tanecznych ruchów! Jak wypadli na dominikańskim parkiecie? Co zatańczyła taneczna para numer 1 na słonecznej Dominikanie? Zobaczcie sami - na ESKA.pl!

Rajskie plaże sprzyjają wypoczynkowi, ale również szaleństwu. Można robić wiele rzeczy, ale najczęściej obserwujemy ludzi, którzy tańczą i bujają się w rytm jakiegoś kawałka. Właśnie z tej opcji skorzystał zwycięzca Tańca z Gwiazdami, Damian Kordas, który zaprosił do wspólnego pląsów prezenterkę doskonale znaną z Radia ESKA i ESKA TV, Olę Kot. Choć w polsatowskim show tańczyli z innymi partnerami, to jednak widać, że bez problemu poradziliby sobie razem. 

Ola Kot i Damian Kordas - taniec na Dominikanie

W miejscowych barach grane są doskonale znane hity w latynoskich aranżacjach. Ludzie są tu uśmiechnięci i tańczą nawet przy kontroli biletów lotniczych. Rządzi tu bachata i salsa. Zdecydowanie, Dominikana to najbardziej roztańczony kraj na świecie, dlatego Ola Kot i Damian Kordas nie mogli sobie tego odpuścić. Jak wypadli w tańcu na dominikańskim parkiecie? Wideo lada chwila w tym miejscu - na ESKA.pl!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 w słonecznej Dominikanie, gdzie w ostatnich dniach średnia temperatura wynosiła 28 stopni Celsjusza. Razem z nami w tym malowniczym miejscu między innymi Roksana Węgiel i Myku z Suchara Codziennego!

Najnowsze