Ola Kędra - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Śpiewała z Piotrem Kupichą!

2020-02-15 14:00 RW
Ola Kędra - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Śpiewała z Piotrem Kupichą!
Autor: Jan Bogacz / TVP Ola Kędra - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Śpiewała z Piotrem Kupichą!

Ola Kędra w The Voice Kids 3 zachwyciła głosem, ale również pewnością siebie, która w niektórych momentach występu może być kluczowa. 13-letnia dziewczynka przekonała do siebie trenerów i przebrnęła przez Przesłuchania w Ciemno. Kim jest uczestniczka programu? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl

Ola Kędra - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Wiele osób zadaje sobie to pytanie od momentu, gdy tylko pojawiła się na scenie. Udowodniła, że może namieszać, jeśli chodzi o zimową edycję popularnego programu stworzonego z myślą o najmłodszych. Zaśpiewała utwór Always The Remember Us This Way, który oryginalnie wykonuje Lady Gaga i... odwróciła dwa fotele. Aleksandra Kędra to jedna z uczestniczek, która ma na koncie udział w innym programie talent-show. W 2016 roku widzowie mogli oglądać ją w Hit Hit Hurra gdzie jurorami byli: Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń. W jednym z programów zaśpiewała w duecie z liderem zespołu Feel, Piotrem Kupichą. Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

Ola Kędra - kim jest?

Kim jest Aleksandra Kędra? To 13-letnia dziewczynka, która urodziła się w Humnisku. Mając 6 lat rozpoczęła naukę śpiewania w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Jak było słychać w The Voice Kids 3, przynosi to rezultaty. Swój fotel odwrócili Dawid Kwiatkowski, a także Cleo i to właśnie do niej poszła utalentowana uczestniczka. 

Najnowsze