Marcin Maciejczak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego. CIARKI gwarantowane! [WIDEO]

2020-01-15 16:22 RW
Marcin Maciejczak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego. CIARKI gwarantowane! [WIDEO]
Autor: Marcin Maciejczak - "I'll Never Love Again" - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 3 // YouTube.com/The Voice Kids Poland Marcin Maciejczak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego. CIARKI gwarantowane! [WIDEO]

Marcin Maciejczak na początku sentymentalnie, z przejęciem i uczuciowo, a później z dużą energią oraz uśmiechem śpiewa jeden z najpopularniejszych utworów Zbigniewa Wodeckiego. Mowa o piosence Zacznij od bacha. Uczestnik trzeciej edycji The Voice Kids udowodnił, że jest jednym z największych odkryć ostatnich lat. Przekonajcie się sami - oglądając i wsłuchując się w jego wykonanie - na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak doskonale wie, jak poruszyć internautów, widzów przed telewizorami i publiczność. 13-latek, podczas Przesłuchań w Ciemno trzeciej edycji THE Voice Kids, śpiewając piosenkę Lady Gagi poruszył również trenerów. Wszyscy już po pierwszych dźwiękach, w ekspresowym tempie odwrócili swoje fotele! Chłopak z liczącej niespełna 400 mieszkańców wsi Bartochów zachwycił w The Voice Kids, ale jego talent możemy podziwiać za sprawą występów, które pojawiły się w sieci. Pokazywaliśmy wam, jak Marcin Maciejczak śpiewa Billie Eilish, a teraz odnaleźliśmy nagranie, na którym ten utalentowany chłopak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego. Na początku jest sentymentalnie, przejmująco i uczuciowo. W pewnym momencie, a dokładniej od drugiej zwrotki, wokalista przyspiesza tempo i robi się funkująco. Za realizację nagrania wideo, na którym uczestnik trzeciej edycji Voice of Poland śpiewa legendarny przebój Zacznij od Bacha, odpowiada Sieradzkie Centrum Kultury. O tym, że wyszło znakomicie przekonują internauci, którzy wyrażają swoje opinie w komentarzach pod wideo. Nie brakuje zdań, że Marcin powinien reprezentować Polskę, podczas Eurowizji Junior 2020.

Marcin Maciejczak - piosenka Zbigniewa Wodeckiego

Marcin Maciejczak swój talent po raz pierwszy zaprezentował we wrześniu 2018 roku. Swoim głosem oczarował Agnieszkę Chylińską, która przecierała oczy ze wzruszenia. 13-latek właśnie wtedy po raz pierwszy publicznie wykonał utwór Zacznij od Bacha. Na tę chwilę występ wrzucony na kanał telewizji TVN ma ponad 4,5 miliona wyświetleń. Później, utwór Zbigniewa Wodeckiego, zaśpiewał jeszcze w 2019. Już wtedy wiele osób przypuszczało, że ten chłopak może zajść bardzo daleko.

Marcin Maciejczak zaśpiewa Zacznij od Bacha w The Voice Kids 3? Całkiem możliwe, ale tego dowiemy się oglądając kolejne odcinki programu.

Występ chłopca, który na scenie zaśpiewał niezwykle trudny utwór I’ll Never Love Again - Lady Gagi, zszokował widownię oraz trenerów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron odwrócili swoje fotele po zaledwie kilku wyśpiewanych taktach. Największymi fanami 13-latka są rodzice, którzy wspierają go w rozwijaniu pasji.

Chcielibyśmy, żeby spełniły się jego najskrytsze marzenia - mówi tata Dominik.

Najnowsze