Ola Gwazdacz, Ola Olszewska i Marcin Maciejczak zaśpiewali ten sam utwór. Kto wypadł najlepiej?

2020-01-17 15:52 MK
Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids? Trenerzy nie mają wątpliwości!
Autor: Jan Bogacz / TVP Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids? Trenerzy nie mają wątpliwości!

Trzecia edycja The Voice Kids to ciągłe zaskoczenia. Do programu po raz kolejny zgłosiły się tysiące utalentowanych dzieciaków, które potrafią zachwycić swoim głosem. Wśród nich znaleźli się Ola Gwazdacz, Ola Olszewska i Marcin Maciejczak, którzy podczas Przesłuchań w ciemno wykonali hit z repertuaru Natalii Kukulskiej. Kto wypadł najlepiej? Zagłosujcie już teraz na ESKA.pl.

The Voice Kids 3 - Ola Gwazdacz, Ola Olszewska i Marcin Maciejczak to trzy gwiazdy najnowszej edycji programu, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Aktualnie, mogą oni śledzić, jak utalentowani nastolatkowie z całego kraju radzą sobie podczas pierwszego z etapów, czyli Przesłuchań w ciemno. Już pierwsze odcinki trzeciej serii show udowodniły, że w żadnym stopniu nie odstaje ona poziomem od poprzednich. Po raz kolejny, na castingi zgłosiły się tysiące utalentowanych młodych osób, które marzą o zrobieniu podobnej kariery scenicznej, co finalistki The Voice Kids I i II - Roksana Węgiel oraz Viki Gabor.

Wśród uczestników, którzy zachwycili jurorów w składzie Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron znaleźli się Ola Gwazdacz, Ola Olszewska i Marcin Maciejczak. Wszyscy oni zostali poproszeni przez walczących o nich trenerów o wykonanie drugiej piosenki. Co ciekawe, cała trójka przygotowała kawałek z repertuaru Natalii Kukulskiej - Dłoń.

The Voice Kids - uczestnicy

Dłoń to jedna z najpiękniejszych, a zarazem najpopularniejszych piosenek z katalogu Natalii Kukulskiej. Wielu wokalistów marzących o zrobieniu karieru, wybiera właśnie ten utwór podczas wszelkiego rodzaju przesłuchań. Również uczestnicy The Voice Kids zdecydowali się na zaprezentowanie własnej wersji tej piosenki. Zdecydujcie, kto z nich poradził sobie najlepiej!

Najnowsze