Julia Tłuczkiewicz w The Voice Kids. Nie zgadniesz, kto kibicował jej za kulisami!

2020-02-15 14:01 MK
Julia
Autor: instagram.com/thevoicekidstvp

Trzecia edycja najpopularniejszego show muzycznego skierowanego do dzieci i młodzieży trwa w najlepsze. Castingi do The Voice Kids po raz kolejny przyciągnęły tysiące uzdolnionych dzieciaków. Wśród szczęśliwców, którzy dostali od trenerów szansę na przeżycie wielkiej przygody jest Julia Tłuczkiewicz. Dziewczynka może liczyć na niezwykłe wsparcie. Szczegóły na ESKA.pl.

Julia Tłuczkiewicz - The Voice Kids 3 to kolejny z programów telewizyjnych, w którym nastolatka postanowiła spróbować swoich sił ii zachwycić talentem wokalnym nie tylko jurorów oraz zgromadzoną w studiu publiczność, ale także telewidzów. Wcześniej, widzowie mogli obserwować zmagania Julki w innym talent show, emitowanym przez stację TVN - Mali Giganci.

Jak wiadomo, The Voice Kids to format, który naprawdę otwiera wrota do kariery scenicznej, czego potwierdzeniem są sukcesy między innymi Roksany Węgiel oraz Viki Gabor - jedynych w historii naszego kraju zwyciężczyń Eurowizji Junior. Na podobne zainteresowanie swoją muzyką liczy z pewnością Julia Tłuczkiewicz, która podczas Przesłuchań w ciemno zachwyciła trenerów swoją interpretacją wielkiego hitu How Will I Know z repertuaru Whitney Houston. Dziewczynka mogła liczyć na ogromne wsparcie ze strony swojej rodziny, jak i bliskiej przyjaciółki, którą widzowie The Voice Kids z pewnością doskonale kojarzą.

Julia Tłuczkiewicz - przesłuchanie The Voice Kids

Tradycją jest, że podczas przesłuchań do The Voice Kids, uczestnikom za kulisami towarzyszą najbliższe osoby. Również Julia Tłuczkiewicz mogła liczyć na solidny doping z ich strony. Czujni fani formatu zauważyli, że poza rodziną nastolatki, na backstage'u kibicowała jej także przyjaciółka Nela Zawadzka - uczestniczka I edycji The Voice Kids. Nela uznawana była za jedną z faworytek do zwycięstwa. Zapis wideo z jej przesłuchania do dziś obejrzano ponad 12 milionów razy.

Najnowsze