Ojciec z 7-letnią córką śpiewają kawałek Lady Gagi! To najbardziej urocze nagranie, jakie dziś zobaczysz

2020-06-06 12:58 EK
Ojciec z 7-letnią córką śpiewają kawałek Lady Gagi! To najbardziej urocze nagranie, jakie dziś zobaczysz
Autor: Screen z YouTube/The Crosbys Ojciec z 7-letnią córką śpiewają kawałek Lady Gagi! To najbardziej urocze nagranie, jakie dziś zobaczysz

W sieci co chwile możemy zauważyć nowe covery oraz przeróbki znanych piosenek. Niektóre wykonania zachwycają bardziej, a inne mniej. Tym razem na ESKA.pl pokazujemy Wam wyjątkowe, a do tego urocze nagranie 7-letniej dziewczynki i jej taty, którzy podbijają sieć! Shallow w ich wykonaniu skradnie Wasze serca. Zobaczcie poniżej.

Nie od dziś wiadomo, że serwis YouTube to dobra muzyka, ciekawa rozrywka, ale dodatkowo kopalnia przeróżnych talentów wokalnych i nie tylko. Codziennie na tej platformie pojawia się dużo coverów, które wykonują zwykli ludzie lub popularni artyści z branży muzycznej. Niedawno widzowie mieli okazję posłuchać wyjątkowego brzmienia jednej ze znanych piosenek Lady Gagi. Co ciekawe, numer wykonał grający na gitarze ojciec, razem ze swoją 7-letnią córką. Claire Crosby, bo tak ma na imię dziewczynka i jej tata Dave, od kilku lat podbijają internet. Ich kanał o nazwie The Crosbys na platformie YouTube osiągnął blisko 3 mln wyświetleń! Uzdolniona muzycznie rodzinka mieszka w Seattle, największym mieście w stanie Waszyngton i nie tylko tworzy wyjątkowe brzmienia muzyczne, ale również pokazuje swoje prywatne życie.

Materiały wideo The Crosbys od razu stają się hitami i osiągają ogromne wyświetlenia w sieci. Ulubionym cyklem widzów na ich kanale, stał się jakiś czas temu ciąg teledysków inspirowanych Disneyem. Jak tata i córka poradzili sobie w singlu Lady Gagi? Przekonajcie się poniżej!

Lady Gaga - Shallow: uroczy cover taty i córki

Lady Gaga i Bradley Cooper kawałkiem Shallow zachwycili wielu słuchaczy. Ich piosenka doczekała się wielu przeróbek, a niedawno właśnie ten singiel zaśpiewał Dave ze swoją 7-letnią córką. Zobaczcie poniżej to nagranie, które zostało udostępnione na platformie YouTube, a z pewnością Wasz dzień stanie się lepszy.

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze