Największe hity maja w jednym miksie. Sandra Rugała zachwyciła internautów

2020-06-01 15:46 MK
Sandra Rugała
Autor: YouTube/Sandra Rugała

Sandra Rugała nie zwalnia tempa. Utalentowana wokalistka, która była gwiazdą Domowego Grania na ESKA.pl regularnie zaskakuje swoich słuchaczy nietypowymi zestawieniami największych hitów danego miesiąca. Jako że rozpoczął się czerwiec, youtuberka zamieściła na kanale muzyczne podsumowania maja. Zobaczycie je już teraz na ESKA.pl.

Największe hity maja 2020 w jednym miksie już dostępne na kanale Sandry Rugały - utalentowanej wokalistki, która z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Gwiazda Domowego Grania na ESKA.pl posiada już ponad 130 tysięcy subskrypcji, a z każdym kolejnym projektem zyskuje nowych fanów. Artystka regularnie zamieszcza na swoim kanale covery oraz zaskakujące mash-upy. Jedną z ulubionych serii przez jej widzów są jednak muzyczne podsumowania miesiąca. Sandra wybiera kilka największych hitów, które rządziły na YouTubie, a także na antenie Radia ESKA, a następnie łączy je w jeden kawałek. Efekty są piorunujące!

Maj 2020 przyniósł nam wiele muzycznych perełek. W Polsce nieustannie króluje Sanah, która w kwietniu wydała swój długo wyczekiwany debiutancki album Królowa dram, a za granicą kolejne triumfy święci Ariana Grande. Za sprawą współpracy z Justinem Bieberem i Lady Gagą, artystka powróciła na sam szczyt najważniejszych notowań w Stanach Zjednoczonych. Zarówno Stuck With You, jak i Rain On Me nie mogło zabraknąć w miksie Sandry.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sandra Rugała - hity maja 2020

Sanah, Harry Styles, Ariana Grande - tych i jeszcze kilku innych artystów nie zabrakło w najnowszym podsumowaniu muzycznym przygotowanym przez Sandrę Rugałę, które wokalistka zamieściła na swoim kanale w niedzielę, 31 maja 2020 roku. Internauci po raz kolejny docenili projekt youtuberki i zasypali ją pochlebstwami. - Uwielbiam Cię i twój głos. Pięknie śpiewasz - piszą. Który z coverów przypadł wam do gustu najbardziej?

Najnowsze