Ochman publikuje swój Testament. Szczerze pokazał, jaki jest i co kocha naprawdę!

i

Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Ochman publikuje swój "Testament". Szczerze pokazał, jaki jest i co kocha naprawdę!

PREMIERA

Ochman publikuje swój "Testament". Szczerze pokazał, jaki jest i co kocha naprawdę!

2023-11-17 13:49

Hip-hop, poezja, a także opera - taki jest Krystian Ochman! Artysta podzielił się ze słuchaczami drugim w karierze albumem oraz udostępnił klip do tytułowego singla. Co trzeba wiedzieć o krążku "Testamtent"? Najważniejsze szczegóły podrzucamy na naszej stronie!

Ochman Dokładnie dwa lata po wydaniu debiutanckiej (i pokrytej złotem) płyty, na której znalazł się eurowizyjny przebój „River”, Ochman dzieli się ze słuchaczami kolejnym krążkiem. „Testament” jest zapisem przeżyć i obserwacji artysty. Porusza na nim tematy związane z relacjami, poszukiwaniem dialogu, zrozumienia i akceptacji. W warstwie muzycznej Ochman eksperymentuje, balansując pomiędzy gatunkami.

- Mój drugi album, bardziej hip-hopowy, pełen nowoczesnych brzmień, podobnie jak pierwszy, emanuje muzyczną różnorodnością. Myślę wiele o przyszłości, mniej o przeszłości, ale żyję dniem dzisiejszym. Nieustannie analizuję wszystko co mnie otacza. Ta analiza pozwala mi rozwijać się twórczo. W przekazie bardziej bezpośredni, prostszy, a zarazem trochę bardziej osobisty, mój drugi album jest wynikiem wielu przemyśleń. Jest w nim dużo o miłości, akceptacji, ale i też o ich braku. Ciekaw jestem czy się z tym zgadzacie? – mówi o „Testamencie” Krystian.

Krystian Ochman ujawnia swój Testament! Tytułowa piosenka może być hitem!

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

Krystian Ochman - płyta Testament

Na „Testamencie” znalazło się czternaście kompozycji, w tym siedem wcześniej opublikowanych singli: „8ball”, „Rozmyty obraz”, „Bittersweet” (z udziałem Opał), „Bronia” (nagrany wraz z Jerry Heil), „Cry For You” (z udziałem zwycięzców Eurowizji 2022, kolektywem Kalush Orchestra) oraz „Ona widzi nas” oraz „Telefony”.

 1. Intro
 2. 8ball
 3. Rozmyty obraz
 4. Testament
 5. Bittersweet feat. Opał
 6. Cry For You feat. Kalush Orchestra
 7. Ona widzi nas
 8. Sexy Lady
 9. Telefony
 10. Rats
 11. Bronia with Jerry Heil
 12. Szkoda mi jej
 13. Your Own Kind
 14. The Wind