Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

2023-04-18 13:55

Krystian Ochman mocnym uderzeniem wszedł na rynek muzyczny, wygrywając 11. edycję The Voice of Poland, zwyciężając konkurs Premier w Opolu i wydając debiutancki album Ochman. Po tych sukcesach wcale nie zwolnił tempa i szykuje kolejne niespodzianki. Ile lat ma Krystian Ochman? Czy ma dziewczynę? Czy jedzie na Eurowizję? Skąd pochodzi? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Krystian Ochman - kim jest?
  2. Krystian Ochman - Eurowizja
  3. Krystian Ochman - wiek
  4. Krystian Ochman - rodzina
  5. Krystian Ochman - wzrost
  6. Krystian Ochman - dziewczyna
  7. Krystian Ochman - dziadek
  8. Krystian Ochman - Eurowizja
  9. Krystian Ochman - pochodzenie

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie, to wszystko, co najbardziej interesuje internautów w temacie utalentowanej gwiazdy młodego pokolenia. Kim jest Krystian Ochman? Jego talent i umiejętności wokalne poznali wszyscy, którzy śledzili jedenastą odsłonę The Voice of Poland. Ochman wygrał program od początku stawiając poprzeczkę innym uczestnikom bardzo wysoko. Zanim jednak osiągnął sukces w talent-show śpiewał i nieustannie szlifował umiejętności chcąc kroczyć śladami swojego dziadka, Wiesława Ochmana. Uczęszczał do szkoły muzycznej i nagrywał utwory pod innym pseudonimem. Krystian Ochman jako Chris John robił furorę! Artysta z wielką chęcią zawsze wraca do dawnych czasów, kiedy jako nastoletni chłopak brał udział w warsztatach, musicalach, czy indywidualnych zajęciach z nauczycielami. Wspomnienia początku zabawy muzyką wzbudzają u Krystiana Ochmana ogromną radość.

Eurowizja 2022: WYSTĘP POLSKI wywołuje łzy wzruszenia. Ochman z piorunującym show!

Krystian Ochman i Taco Hemingway w jednej piosence? O tym duecie marzą internauci!

Krystian Ochman - kim jest?

Kim jest Krystian Ochman? Coraz więcej osób poznaje się na talencie, jaki ma młody wokalista. Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór Światłocienie typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów The Voice of Poland. Piosenka zanotowała aż 300 tyś. streamów w tydzień i zadebiutowała na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Krystian Ochman - Eurowizja

Krystian Ochman był reprezentantem Polski na Eurowizji 2022. Wystąpił z piosenką River i awansował do wielkiego finału. Od pierwszej do ostatniej minuty widz ma do czynienia z występem przemyślanym, poukładanym i dobrze przećwiczony. Rozpoczyna się w całkowitej ciemności, a w trakcie pierwszej zwrotki są zbliżenia na wodospad umiejscowiony tuż pod sceną. Do rzeki przenosimy się również za sprawą dźwięku spływającej wody. Osamotnionego na wielkiej scenie Ochmana, w pewnym momencie otaczają demony. W tę rolę wcieliły się cztery tancerki, które towarzyszą artyście. W pierwszej części wykonu to jednak główną rolę grają światła. Można też dostrzec drobny deszcz oraz efekt padających na ziemię kropel. Drugi refren zaczyna się mocno. Cała hala zaczyna się trząść, a na ekranach pojawiają się pioruny. Burza charakteryzuje niepewność i dramaturgie, która towarzyszy bohaterowi piosenki. Pod koniec znów robi się ciemno, a kamera robi zbliżenie na Ochmana, który otoczony jest demonami. Kręci się wokół Krystiana, a na koniec scena się wygasza. Widzimy krople deszczu, a także demony, które położyły się na kształt skrzydeł. Ochman zajął dwunaste miejsce, zdobywając łącznie 151 punktów.

Krystian Ochman - wiek

Ile lat ma Krystian Ochman? Urodził się 19 lipca 1999 roku w Stanach Zjednoczonych, niedaleko Waszyngtonu.  

Krystian Ochman - rodzina

Rodzice Krystiana Ochmana wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Mama Krystiana to Dorota Ochman, a tata to 57-letni Maciej Ochman. Niewiele osób o tym wie, ale tata Krystiana Ochmana w przeszłości grał na klawiszach w legendarnym zespole Róże Europy. To również specjalista od produkcji telewizyjnych i komunikacji telewizyjno-filmowej. Krystian Ochman ma dwoje rodzeństwa: Natalię, urodzoną w 1997 roku i Alexandra, urodzonego w 2003 roku.

Krystian Ochman - wzrost

Wzrost Krystiana Ochmana ciekawi wiele osób. Wykonawca hitu Ja to znam, ma około 180 centymetrów wzrostu.

Krystian Ochman - dziewczyna

Dziewczyna Krystiana Ochmana to szczęściara, tak zapewne twierdzą fanki przystojnego wokalisty. Artysta wprost nie mówi, czy jest z kimś w związku. Odpowiedzi dotyczące życia z drugą osobą woli zachować w tajemnicy. 

Krystian Ochman - dziadek

Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. To śpiewak operowy, który aktywny jest od 1960 roku. Wtedy też występował jako solista w Zespole Pieśni i Tańca AGH, Krakus. Wiesław Ochman ma również na koncie karierę międzynarodową. Rozpoczął ją w 1967 roku od Opery w Berlinie. Pierwsze sukcesy odniósł na festiwalach w angielskim Glyndebourne, a także w austriackim Salzburgu. W 1972 wystąpił w Operze Paryskiej, a następnie w Chicago i San Francisco. Nie mamy wątpliwości, że Krystian odziedziczył wyjątkowe umiejętności wokalne właśnie po swoim ukochanym dziadku.

Krystian Ochman - Eurowizja

Krystian Ochman na Eurowizji to marzenie fanów konkursu, ale również osób uwielbiających głos młodego artysty. Ochman świetnie śpiewa w języku angielskim, doskonale czuje się na scenie, imponuje skromnością, a przy tym wszystkim odziedziczył po swoim dziadku operowy głos, którym wywołałby ciarki u widzów w Europie. Oficjalnie artysta zgłosił swoją piosenkę na 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Mowa o utworze River, z którym ostatecznie udało mu się zdobyć bilet na Eurowizję. Zdobył w sumie 151 punktów, w tym 46 punktów od jurorów i 105 od publiczności i zajął 12 miejsce.

Krystian Ochman - pochodzenie

Krystian Ochman urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych. Jego rodzice są jednak Polakami, którzy wyemigrowali do USA w czasie komunizmu w Polsce.

Sonda
Czy słuchasz utworów Krystiana Ochmana?