Tak kiedyś wyglądał Krystian Ochman!

i

Autor: Universal Music Poland

Ochman mógł być drugim Lewandowskim. O tym fakcie wiedziało niewiele osób!

2022-06-17 10:50

Krystian Ochman nie od zawsze wiązał swoją przyszłość z muzyką. Nie wszyscy wiedzą o tym, że artystka chciał być kiedyś sportowcem, a jego największym idolem był (i nadal jest) oczywiście Robert Lewandowski. Za kulisami festiwalu w Opolu reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022 opowiedział o miłości do piłki nożnej.

Krystian Ochman dał się poznać nie tylko całej Polsce, ale całemu światu, jako doskonały wokalista. Zwycięzca 11. edycji programu The Voice of Poland został wybrany reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbywał się w maju w Turynie. Artysta wystąpił z piosenką River i zajął ostatecznie 12. miejsce, co było sporym zaskoczeniem dla wszystkich tych, którzy typowali go na zwycięzcę. Tuż po ogłoszeniu wyników Ochman przyznał, że nie czuje się rozczarowany, a udział w Eurowizji traktuje jako kolejny krok. Lada chwila wokalista ponownie stanie na opolskiej scenie, gdzie triumfował w zeszłym roku. Na kilka dni przed koncertem Krystian Ochman udzielił krótkiego wywiadu, w trakcie którego został zapytany o drugą ze swoich pasji, a mianowicie o sport. Nie wszyscy wiedzą, że podobnie do młodszego brata Alexa, zwycięzca The Voice of Poland również chciał kiedyś zostać piłkarzem.

Krystian Ochman jako nastolatek pisał TAKIE rzeczy! Fani znaleźli jego dawnego Twittera

Sonda
Słuchasz muzyki Krystiana Ochmana?

Krystian Ochman chciał być Lewandowskim!

Muzyka i sport to dwie największe pasje Krystiana Ochmana. W rozmowie z Czas na Opole artysta zdradził, że zaczął myśleć o zajmowaniu się śpiewaniem na poważnie dopiero w drugiej klasie liceum. Co ciekawe, muzyka i sport nie były jedynymi zajawkami Krystiana. Zwycięzca The Voice of Poland interesował się też astronomią i kryminalistyką. Zapytany o piłkarskiego idola, bez wahania wskazał Roberta Lewandowskiego. Cieszymy się, że ostatecznie postawił na tworzenie muzyki!

EUROWIZJA - wywiad z Krystianem Ochmanem!

To one tańczyły z Ochmanem na Eurowizji!

Posłuchajcie podcastu z dziewczynami z grupy VOLT.

Listen to "To z nimi Krystian Ochman wystąpił na Eurowizji. Poznajcie tancerki z grupy VOLT!" on Spreaker.