Krystian Ochman jako nastolatek pisał TAKIE rzeczy! Fani znaleźli jego dawnego Twittera

2022-05-28 17:01
Krystian Ochman
Autor: materiały prasowe

Krystian Ochman w ostatnim czasie stał się wielką gwiazdą. Po wygranej w The Voice of Poland oraz zajęciu 12. miejsca na Eurowizji 2022, młody artysta zdobył duże grono fanów. Ci zaczęli szukać o nim ciekawostek i przypadkowo znaleźli konto na Twitterze, które Krystian prowadził, kiedy był nastolatkiem. Co Krystian pisał w czasach szkolnych?

Krystian Ochman może pochwalić się dużym gronem fanów. Od dawna wyprzedaje duże koncerty i sprzedaje ogromne liczby płyt. Jego udział w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji pozwolił mu pokazać się także innej widowni, szczególnie młodszej. Ochman stał się idolem wielu internautów. Większość młodych fanów szuka nawet najmniejszych szczegółów na temat swoich idoli i tak też stało się w przypadku Krystiana. Na Twitterze znaleziono jego profil, który prowadził w czasach, kiedy jeszcze mieszkał w Stanach Zjednoczonym i uczęszczał do liceum. Co pisał młody Ochman? Część jego wpisów z pewnością was rozbawi! Nie ma wątpliwości, że Krystian był typowym amerykańskim nastolatkiem.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman nie wygrał Eurowizji, ale i tak wygrał wiele. Oto osiągnięcia, które zawdzięcza konkursowi

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Krystian Ochman i jego dawny Twitter

Na starym profilu na Twitterze Krystiana można znaleźć kilka jego przemyśleń oraz zdjęć. Oto przykładowe wpisy:

  • "Wiadomość z ostatniej chwili: bycie pijanym nie jest usprawiedliwieniem dla głupich rzeczy, które zrobiłeś."
  • "Moja mama wciąż naśmiewa się z małej łysiny z tyłu mojej głowy. To nie moja wina, że ​​kichałem, kiedy ścinali mi włosy."
  • "Czasami, kiedy się nudzę, idę do kuchni, zwijam się w kulkę i udaję, że jestem okruszkiem."
  • "Życie prawdopodobnie byłoby łatwiejsze, gdybym był lepszy w wielu rzeczach."
  • "Czuję się, jakbym była jedyną osobą, która robi obiad i zjada go, zanim zapakuję go do szkoły."

Więcej postów zamieszczamy niżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze