Ochman już wygrał! Nie uwierzycie, co dostał w nagrodę

2022-05-09 12:45
Krystian Ochman i Emma Muscat
Autor: Universal Music Poland / Instagram.com/eurovision_malta (screen) Krystian Ochman dostał prezent od reprezentantki Malty

Krystian Ochman reprezentuje Polskę na Eurowizji 2022. Wiele osób liczy, że uda mu się zdobyć pierwsze zwycięstwo dla Polski w historii. Okazuje się jednak, że bez względu na wynik Ochman nie wróci do kraju z pustymi rękami. Dostał już bardzo dobry prezent. Nie uwierzycie, co otrzymał reprezentant Polski.

Krystian Ochman jeszcze nie zna swojego wyniku na Eurowizji 2022, ale już ma powody do radości. Do Polski nie wróci bez nagrody, ponieważ dostał niesamowity prezent od jednej z reprezentantek. W niedzielę 8 maja podarowano mu... darmowe wakacje na Malcie! Wszystko dzięki maltańskiej delegacji, która przygotowała taki prezent dla wszystkich uczestników tegorocznej Eurowizji. Reprezentantka tego kraju, czyli Emma Muscat, rozdawała koperty podczas ceremonii otwarcia. Na Instagramie @eurovision_malta można zobaczyć moment, w którym Emma wręczyła prezent Krystianowi. Nasz reprezentant był bardzo zaskoczony! Nawet jeśli nie uda mu się wygrać Eurowizji, może wybrać się na darmowy urlop na śródziemnomorskiej wyspie.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - widzieliśmy cały występ Krystiana Ochmana. Czy Polak ma szansę wygrać?

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs
Emma Muscat i Krystian Ochman
Autor: Instagram.com/eurovision_malta (screen) Krystian Ochman dostał prezent od Emmy Muscat

Emma Muscat - kim jest?

Emma Muscat na Eurowizji 2022 reprezentuje Maltę. Zaśpiewa piosenkę I Am What I Am. Popularność zdobyła w 2018 roku, kiedy wystąpiła we włoskim reality show Amici. Później podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Italy. Gwiazdą jest zarówno na Malcie, jak i we Włoszech. Jej najpopularniejsze single to Meglio di sera, Sangira, Need Somebody, Out of Sight oraz jej eurowizyjna propozycja.

ZOBACZ TAKŻE: Chanel - kim jest reprezentantka Hiszpanii na Eurowizji 2022? Tańcem uwiedzie Europę

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze