Obłędnie przystojny Włoch śpiewa hit tej zimy. Jego wykonanie Was rozgrzeje!

2022-12-22 14:12
Obłędnie przystojny Włoch śpiewa hit tej zimy.  Jego wykonanie Was rozgrzeje!
Autor: Screen z YT: Calm Down in ITALIANO (Stefano Germanotta)/ Stefano Syzer Germanotta Obłędnie przystojny Włoch śpiewa hit tej zimy. Jego wykonanie Was rozgrzeje!

Stefano Germanotta zdecydował się na nagranie coveru jednej z najpopularniejszych piosenek zimy 2022! Wersja szczególnie spodoba się fanom języka włoskiego, gdyż właśnie w nim śpiewa ten obłędnie przystojny Włoch. Ta wersja zdecydowanie wszystkich rozgrzeje! Idealna na zimowe wieczory. Posłuchajcie sami!

Covery potrafią nadać piosence totalnie oryginalnego, ciekawego brzmienia, którego wcześniej w niej nie dostrzegaliście. Na taki ruch zdecydował się Stefano Germanotta. Mężczyzna jest włoskim artystą, który chętnie nagrywa swoje wykonania znanych piosenek, lecz w języku włoskim. Ten obłędnie przystojny Włoch każdego rozgrzeje do czerwoności swoją wersją tego hitu. Zdecydowanie można go słuchać podczas zimowych wieczorów! Internauci w komentarzach wyrażają aprobatę dla niego w wielu językach! Z pewnością tym utworem podbił serce niejednej osoby. Sami posłuchajcie tego niecodziennego wystąpienia!

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

NAJPOTĘŻNIEJSZE SAMOCHODY ELEKTRYCZNE [Porsche Taycan Turbo S, Mercedes EQS i inne] | ESKA XD - Prosto z salonu #64

Stefano Germanotta cover Calm Down

Stefano Germanotta zdecydował się na wykonanie zimowego hitu Remy i Seleny Gomez. Jego wersja brzmi nieco inaczej od oryginału, przede wszystkim dlatego, że wykonana jest w języku włoskim. Swoim pięknym, ciepłym głosem mężczyzna rozgrzeje niejedną osobę! Brzmi naprawdę kojąco. Trzeba przyznać, że ma ogromny talent, z którym powinien zajść jak najdalej!

Selena Gomez w kojącej nerwy piosence Calm Down. Odstresujcie się i zatańczcie!

Stefano Germanotta - kim jest?

Stefano Germanotta jest włoskim muzykiem. Na swoim kanale na YT wrzuca covery piosenek w jego ojczystym języku. Możecie posłuchać nie tylko hitu Seleny Gomez, ale również "As It Was" Harry'ego Styles'a, czy chociażby "ABCDEFU" Gayle, jednej z najczęściej słuchanych piosenek w 2022 roku. Jego wersje brzmią zupełnie inaczej od oryginałów, dzięki czemu możecie spojrzeć na nie w zupełnie inny sposób!

Sonda
Podoba Wam się wersja Stefano?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze