Objawienie 2020 roku - te młode gwiazdy zrobiły karierę!

2020-07-10 12:55 Ewelina Kulasza
Objawienie 2020 roku - te młode gwiazdy zrobiły karierę!
Autor: Universal Music Polska, WBF Objawienie 2020 roku - te młode gwiazdy zrobiły karierę!

W ostatnim czasie wiele młodych gwiazd podbija polską scenę muzyczną. Zdobywają one nie tylko nowych fanów, ale również ich kawałki stają się wielkimi hitami. Kto zalicza się do artystycznych objawień tego roku? Które młode gwiazdy osiągnęły największy sukces i dlaczego? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Muzyczne objawienia artystów, zawsze wzbudzają wiele sensacji. Składa się na to nie tylko wokal danej gwiazdy, ale również prezentacja swojej osoby oraz jej sukcesy. Którzy polscy wokaliści osiągnęli wielki sukces w 2020 roku? Kto zasłużył, aby nazywać go objawieniem roku? Bez wątpienia takie miano można nadać młodej wokalistce Sanah, czyli Zuzannie Jurczak. Dziewczyna swoją muzyczną karierę zaczęła poprzez nagrywanie kawałków, a następnie publikowała je w sieci. Na początku tego roku wydała piosenkę zatytułowaną Szampan, którą zapowiedziała swój premierowy album studyjny Królowa Dram. Numer od razu wpadł w ucho wielu słuchaczom, stając się tym samym wielkim hitem. Na platformie YouTube wyświetliło go już blisko 40 mln osób.

Kolejną młodą gwiazdą, która bez wątpienia zasługuje na miano muzycznego objawienia roku 2020, jest Carla Fernandes. Wokalistkę możecie kojarzyć z programu The Voice Kids. Artystka na początku marca tego roku zaskoczyła wszystkich swoim numerem Jungle. Trzy miesiące później pojawiła się piosenka Casual, której towarzyszyło wyzwanie na TikToku. Natomiast 10 lipca Carla Fernandes podzieli się z fanami latino-energią w numerze Por Qué. Kto jeszcze zasługuje na miano muzycznego objawienia 2020 roku? Zobaczcie poniżej.

Muzyczne objawienia 2020 - młode gwiazdy

W 2020 roku ze swoimi muzycznymi nowościami szaleją również inne gwiazdy programu The Voice Kids! Wśród nich jest Viki Gabor, która ze swoją karierą idzie do przodu dosłownie jak burza. Młoda wokalistka w krótkich odstępach czasu, zaskoczyła swoich fanów nowymi piosenkami oraz teledyskami, które powstały między innymi w Los Angeles. W tym roku zrobiło się także głośno o zwycięzcy The Voice Kids 3 - Marcinie Maciejczaku. Chłopak nie tylko zachwycił jurorów show, ale także polską publiczność. Dodatkowo jego solowe numery Deszcz i Bez, a także Jak Gdyby Nic są po prostu uwielbiane przez wielu słuchaczy. Do młodych utalentowanych osób, która zaskoczyła fanów w 2020 roku należy także Weronika Juszczak. Jej piosenka Sprint, która została wydana w marcu tego roku, nie tylko gości na radiowych listach, ale również cieszy się wielkim uznaniem wśród słuchaczy.

Hanczak - Sanah

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze