O.S.T.R.

i

Autor: Instagram/Adam O.S.T.R. Ostrowski O.S.T.R.

O.S.T.R. - nowa piosenka i klip do Chevy Impala. Powrót do klasycznych brzmień

2018-11-07 12:14

O.S.T.R. wraca w wielkim stylu. W sieci dostępny jest teledysk do utworu Chevy Impala. Komentarze do klipu są bardzo pozytywne.

Ojciec polskiego rapu powrócił. Wytwórnia Asfalt Records obiecuje, że fani będą mieli okazję posłuchać dawnego Ostrego, za którym tak bardzo tęsknili. Jest to ukłon w stronę tych, którzy kochają klasyczne, hiphopowe brzmienia. Zmiana związana jest z ukończeniem przez rapera trylogii, na którą składały się niezwykle popularne albumy. Muzyk postanowił sięgnąć po brzmienia charakterystyczne dla złotego okresu polskiego hip-hopu.

Artysta opublikował wideo do Chevy Impala kilka dni temu. Pomimo późnej pory, pod klipem na Youtube, pojawiły się dziesiątki komentarzy fanów. Wszyscy są zachwyceni nowym utworem, który jest pewnego rodzaju podsumowaniem polskiego rapu. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych komentarzy fanów Ostrego, które znalazły się na Youtube.

Pezet - piosenka Droga z wyjątkowym teledyskiem! [VIDEO + GALERIA]

Na całej tej pseudoscenie polskiego rapu on z kawalka na kawalek i z płyty na płytę pokazuje, że jest sam jeden i długo jeszcze tak zostanie, żywa legenda polskiej sceny, niekwestionowany król polskiego rapu, prawdziwy od początku do końca.

Cóż powiedzieć? Czekać tylko na nadchodzącą płytę i kupić czym prędzej, bo utwór mega!

I to jest ten Ostrowski na którego czekaliśmy :)

Piękna pocztówka do czasów, które już nie wrócą. Miło w tym plastikowym świecie posłuchać kogoś z krwi i kości, człowieka, a nie produktu. one love!