O.S.T.R.

i

Autor: Materiały prasowe O.S.T.R.

O.S.T.R. & DJ HAEM - koncert w Warszawie. BILETY, DATA i MIEJSCE występu

2019-01-26 10:25

W ramach tegorocznej trasy O.S.T.R. i Dj HAEM zagrają w Warszawie. Dowiedzcie się wszystkiego na temat biletów, daty i miejsca koncertu.

O.S.T.R. & DJ HAEM - koncert w Warszawie. Bilety, data i miejsce występu to informacje, które interesują wszystkich fanów! O.S.T.R. i DJ Haem ruszają w Polskę wraz z Instrukcją obsługi świrów. W ramach nowej trasy już 22 marca wystąpią w Klubie Stodoła! Jeśli jesteście miłośnikami starej szkoły, jeśli kochacie hip-hop w klasycznym wydaniu - musicie być na tym koncercie!

Ania Dąbrowska - koncert w Warszawie 2019! BILETY, DATA i MIEJSCE występu

O.S.T.R. - biografia

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz wielu innych nagród. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

Sprzedaż albumu Życie po śmierci przekroczyła 100.000 egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r. (zarówno pośród repertuaru polskiego jak i zagranicznego). Treścią tego albumu są przeżycia i przemyślenia związane z ważnym wydarzeniem w życiu prywatnym muzyka, na którym kariera muzyczna odcisnęła oczywiście swoje piętno. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca.

O.S.T.R.

i

Autor: Materiały prasowe O.S.T.R.

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował z Michałem Urbaniakiem i Januszem Grzywaczem (zespół Laboratorium). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert.

Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i krajowe rozgłośnie. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

 O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od miasta tego otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz Odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rapu (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

O.S.T.R. & DJ HAEM - bilety na koncert 22.03.2019

Bilety na koncert O.S.T.R. & DJ HAEM są już dostępne do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

  • I pula - 49 PLN (miejsca stojące)
  • II pula - 59 PLN (miejsca stojące)
  • III pula - 69 PLN (miejsca stojące)
  • Balkon - 99 PLN (miejsca siedzące)